ویزیت پزشک متخصص در منزل

دکتر متخصص در منزل

ویزیت پزشک متخصص در منزل

اگر نیاز به ویزیت پزشک متخصص در منزل با هزینه مقرون به صرفه دارید و امکان مراجعه به مراکز درمانی ندارید ما پزشکان از همه تخصص ها را برای شما اعزام می کنیم.بسیاری از خدماتی که در بیمارستان یا مطب انجام می شود در منزل شما با هزینه های بسیار پایین تر قابل انجام است.بیماران بسیاری به ‌واسطه‌ی بیماری و مشکلات فیزیکی و جسمی، توانایی خروج از منزل و رفتن به مراکز درمانی را ندارند.از سوی دیگر، بسیاری از مراکز درمانی و ساختمان‌های پزشکان برای تردد افراد بیمار و کم‌توان بهینه‌سازی نشده‌اند و آمد و شد در این ساختمان‌ها و اماکن برای بیماران و همراهان آن‌ها با هزینه های گزاف، مشکل مضاعفی است.

ماموریت پزشک متخصص در منزل، بهبود کیفیت زندگی بیمار و مراقبین در منزل یا مستقر در منزل است. پزشکان ما در ارائه مدرن ترین پیشرفت های پزشکی، منحصراً برای بیماران مراقبت در منزل تخصص دارند. فرآیند تشخیص و درمان در گرمای خانه شما به روزترین، مدرن ترین، جامع ترین و دلسوزانه ترین روش ارائه می شود. خدمات پزشک در منزل از بستری شدن غیر ضروری در بیمارستان، درخواست خدمات اورژانسی، انتقال با آمبولانس جلوگیری می کند و به افراد اجازه می دهد در صورت عدم نیاز به شرایط پزشکی خود در خانه بمانند. این به آنها اجازه می دهد تا سلامت خود را در گرما و امنیت خانه خود به دست آورند.

استفاده از خدمات پزشکی از جمله ویزیت پزشک متخصص در منزل موجب صرفه جویی و وقت خواهد شد و به جای اینکه شما وارد محیط شلوغ بیمارستان یا مراکز درمانی شوید و منتظر حضور پزشک متخصص باشید می توانید به راحتی با دریافت این خدمت در زمان دلخواه از حضور پزشک بهره مند شوید و پس از رضایت هزینه ویزیت پزشک متخصص در منزل را پردازید.

ویزیت دکتر متخصص در منزل  شامل تخصص های:
 • متخصص عفونی:پزشک متخصص عفونی،پزشک متخصص در زمینه عفونت هایی که بدن و قسمت های مختلف را درگیر می کند،است.پزشک عفونی روی علائم بیمار و مدت و شدت آن ها تمرکز می کند و علت علائم و محرک های ان هارا بررسی می کندو با توجه به ازمایشات و شرح حال بیمار تشخیص بیماری و درمان ان را شروع می کند.هم چنین پزشک با استفاده از نمونه برداری،ازمایش خون،تست های میکروسکوپی،کشت ها،تصویربرداری ها(CT SCAN-MRI)تشخیص خود را قطعی می کند.
 • متخصص گوش،حلق و بینی:پزشک متخصص گوش،حلق و بینی ، پزشک اموزش دیده در زمینه بیماری های مرتبط با گوش(گوش داخلی و گوش میانی)،حلق،بینی (راه تنفسی و سینوس ها)می باشد.پزشک متخصص گوش،حلق و بینی اختلالات شنوایی،اختلالات تعادلی(مربوط به گوش داخلی)،سوت کشیدن گوش،اختلالات گوش میانی و خارجی،اوتیت(عفونت و التهاب گوش) ،مشکلات مربوط به سینوس های بینی را درمان می کند.هم چنین در صورت نیاز جهت رفع مشکلات ساختاری بینی،جراحی بینی نیز انجام می دهد.
 • متخصص پوست(ژل،بوتاکس،لیفت،مزوتراپی):این پزشکان را معمولا به پزشک متخصص زیبایی می شناسند.وظیفه ان ها در حیطه پوست و مو هست.می توان بابت مسائل مربوط به شادابی پوست و پوست بهتر و موهای زیبا را از پزشک متخصص پوست راهنمایی و مشاوره گرفت و در صورت نیاز به مسائل زیبایی از قبیل ژل،بوتاکس ،مزوتراپی و.. از این متخصصان کمک گرفت.
 • متخصص اطفال:پزشک متخصص اطفال وظیفه درمان بیماری های نوزادان،کودکان و نوجوانان را دارد.این متخصصان با روش های تشخیصی مختلف و ازمایشات مختلف و بررسی بیمار،بیماری را تشخیص داده و درمان مناسب را انتخاب می کنند.هم چنین این متخصصان به خانواده نوزادان و کودکان توصیه های مناسب را ارائه می دهند تا ان ها رشد مناسبی داشته باشند.
 • متخصص ارولوژی:متخصص اورولوژی بیماری های دستگاه ادراری مرد و زن و ارگان های تولید مثل مردانه را درمان می کند. این متخصص هم چنین قادر به تشخیص و درمان زگیل تناسلی و نیز مراقبت های جراحی غدد فوق کلیه مرد و زن است.هم چنین این متخصص بیماری های مرتبط با دستگاه تناسلی مردان را درمان می کند.بخش هایی از بدن که به پزشک متخصص اورولوژی مرتبط است:کلیه ها،غدد ادرنال(غدد فوق کلیوی)، حالب ها (لوله ای که ادرار را از کلیه ها به مثانه منتقل می کند)،مثانه،میزراه(مجرای دفع ادرار)، دستگاه باروری آقایان،زگیل تناسلی در مردان
 • متخصص داخلی:پزشک متخصص داخلی بسیاری از بیماری‌های مربوط به اندام‌ها و سیستم داخلی بدن و هم چنین بیماری های مزمن مانند دیابت و فشارخون را درمان می کند.( بیماری‌هایی مانند سرطان و عفونت ،مشکلات مربوط به قلب، خون، کلیه‌ها، مفاصل، سیستم گوارشی، تنفسی و عروق و…)
 • متخصص اعصاب(نورولوژی):پزشک متخصص نورولوژی به شناخت و درمان اختلالات سیستم عصبی می پردازد.سیستم عصبی یک سیستم پیچیده و تشکیل‌شده از دو بخش است که فعالیت‌های بدن را تنظیم و هماهنگ می‌کند به همین علت در صورت بروز اختلال در سیستم عصبی باید به متخصص اعصاب(متخصص نورولوژی)مراجعه کرد.
 • متخصص قلب و عروق:پزشک متخصص قلب و عروق  وضعیت قلب و عروقی افراد را  بررسی می کند و هر گونه نارسایی در سیستم قلب و عروق، علت بیماری و … را تشخیص می دهد.مشکلات قلبی از خطرناک ترین مشکلات سلامتی هستند و هر گونه اختلال در قلب، موجب آسیب رسیدن به سایر اندام های بدن می شود.
 • متخصص ارتوپدی:پزشک متخصص ارتوپد مشکلاتی که در نتیجه آسیب به سیستم اسکلتی عضلانی وارد شده است، را تشخیص داده و درمان می کند.از مهم ترین وظایف این پزشک متخصص،بهبود ویا کاهش درد مفاصلی و عضلانی و بهبود حرکت می باشد.
 • متخصص رایولوژی:متخصص رادیولوژی انواع فیلم ها مانند رادیولوژی ساده، سی تی اسکن و ام آر آی را تفسیر می نماید.
 • متخصص ریه(آسم،آلرژی):پزشک متخصص ریه تمامی مشکلات و بیماری های ریه و سیستم تنفسی را تشخیص می دهد و درمان می کند. سیستم تنفسی مجموعه‌ای از اندام‌ها هستند که به ما کمک می‌کنند تا نفس بکشیم و به اندام ها و سلول های بدن اکسیژن برسد. سه بخش اصلی سیستم تنفسی، ریه‌ها، راه‌های هوایی و عضلات تنفسی هستند.
 • متخصص گوارش:پزشک متخصص گوارش مشکلات مربوط به دستگاه کوارش بدن(دهان،مری،معده،روده باریک،روده بزرگ(کولون ها)) و مشکلات مربوط به هضم و دفع را تشخیص داده و درمان می کند.
 • متخصص غدد:پزشک متخصص غدد  بیماری‌های مربوط به غدد درون‌ریز، هورمون‌ها و متابولیسم را تشخیص می دهد و درمان می کند. سیستم غدد و متابولیسم دارای اجزای مختلفی است از این رو مشکلات و بیماری‌های زیادی هم مربوط به این سیستم هستند.
 • جراح عمومی:جراحان عمومی بیماری های مختلف را با استفاده از تکنیک های جراحی درمان می کنند.حیطه کاری جراحان عمومی، تروماها، بیماری‌های دستگاه گوارش، شکم، گردن، غدد درون‌ریز، عروق محیطی و پستان می‌باشد.
 • روانپزشک:روانپزشک،متخصص تشخیص و درمان بیماری‌های روانی است. روانپزشک بیماران را از نظر اینکه آیا علائم آنها به علت بیماری فیزیکی، ترکیبی از بیماری‌های جسمی و روانی یا فقط بیماری روان‌پزشکی است، ارزیابی می‌کند ودرمان می  کند.
 • فیزیوتراپی:از وظایف فیزیوتراپیست ها بازتوانی, درمان و پیشگیری از بیماری ها و اختلالات سیستم عصبی-عضلانی-اسکلتی از طریق به کاربردن دستگاه های پیشرفته و یک سری حرکات کمکی است.
 • متخصص خون و آنکولوژی:پزشک متخصص خون تشخیص، درمان و معالجه بیماری هایی که مرتبط با خون، سیستم لنفاوی و مغز استخوان باشد را بر عهده دارد.
 • متخصص نفرولوژی(کلیه):پزشک متخصص نفرولوژی بیماری های مرتبط با کلیه ها و مثانه و مجاری ادراری را تشخیص می دهند و درمان می کنند.(شایع ترین این مشکلات عفونت ادراری و سنگ مثانه و سنگ کلیه است)
 • متخصص نفرولوژی(کلیه):پزشک متخصص نفرولوژی بیماری های مرتبط با کلیه ها و مثانه و مجاری ادراری را تشخیص می دهند و درمان می کنند.(شایع ترین این مشکلات عفونت ادراری و سنگ مثانه و سنگ کلیه است)
 • متخصص زنان و زایمان:پزشک متخصص زنان در حیطه سلامت زنان فعالیت می کند و قادر به تشخیص بیماری های زنان و اختلالات ان ها و درمان ان ها است.
 • متخصص طب اورژانس:پزشک متخصص طب اورژانس قادر به درمان موارد اورژانسی بیمار یا شناسایی علت یا علل اصلی مولد علائم بیماری است و در اورژانس مراکز فعالیت دارد.
 • مسمومیت و پزشکی قانونی
 • ترک اعتیاد
 • متخصص طب سوزنی
 • متخصص طب ورزشی
 • مامایی

پزشک متخصص در منزل

پزشک متخصص و مراقبت از منزل ما همچنین می تواند با تماس شما به پزشک فوری مراجعه کند. علاوه بر این، با نظارت دقیق بر سلامت و بیماری های مزمن با مراجعه منظم به پزشک در صورت نیاز، تشخیص زودهنگام بیماری ها و خطرات احتمالی با رویکرد پزشکی پیشگیرانه و انجام اقدامات احتیاطی، کیفیت زندگی شما را افزایش می دهد.

با استفاده از آرین طب شما این امکان را دارید که از پزشکان متخصص و متعهد بهره‌مند شوید و همچنین در هر ساعت از شبانه روز به راحتی این امکانات را در دسترس داشته باشید و البته حفظ حریم شخصی شما و ارائه بهترین و بالاترین خدمات جزء اولویت‌های اصلی این مجموعه بوده است و قطعا  برای دسترسی راحت تر افراد راه اندازی شده است.

در زمان حضور پزشک متخصص در منزل ابتدا معاینات بالینی برای بیمار انجام می شود که شامل بررسی سطح هوشیاری، علائم حیاتی نظیر نبض، فشار خون و… می باشد و به صورت کلی پس از تکمیل اطلاعات و معاینه بیمار شروع پروسه درمان بیماری و پیگیری درمان انجام خواهد شد. از طرفی دیگر هزینه ویزیت پزشک متخصص در منزل با توجه به خدمات ارائه شده به مراتب پایین تر از بیمارستان می باشد.

رزرو نوبت ویزیت در منزل:

بارگذاری...

هیپرتانسیون ( Hypertension ) به فشار خون بالا تر از حد نرمال گفته می شود. فشار سیستول بالاتر از 130
آنوریسم آئورت ( Aortic aneurysm ) به بزرگ شدن غیر طبیعی  قطر آئورت گفته می شود، آنوریسم به معنای بزرگ
کاردیومیوپاتی ( cardiomyopathy ) گروهی از بیماری های عضله قلب هستند که باعث می شوند، قلب نتواند به درستی عمل
وراپامیل ( Verapamil )  یکی از مهمترین دارو های مهار کننده  کلسیم می باشد که برای کنترل آنژین صدری مصرف
دیابت ( Diabetes ) نوعی بیماری مزمن که در آن سلول ها قادر به جذب و یا مصرف گلوکز در
پروپرانولول ( Propranolol ) یکی از مهمترین دارو های مهار کننده از دسته بتا آدرنژیک می باشد. یکی از کاربرد