ویزیت پزشک متخصص در منزل

ویزیت پزشک متخصص در منزل

اگر نیاز به ویزیت پزشک متخصص در منزل با هزینه مقرون به صرفه دارید و امکان مراجعه به مراکز درمانی ندارید ما پزشکان از همه تخصص ها را برای شما اعزام می کنیم.بسیاری از خدماتی که در بیمارستان یا مطب انجام می شود در منزل شما با هزینه های بسیار پایین تر قابل انجام است.بیماران بسیاری به ‌واسطه‌ی بیماری و مشکلات فیزیکی و جسمی، توانایی خروج از منزل و رفتن به مراکز درمانی را ندارند.از سوی دیگر، بسیاری از مراکز درمانی و ساختمان‌های پزشکان برای تردد افراد بیمار و کم‌توان بهینه‌سازی نشده‌اند و آمد و شد در این ساختمان‌ها و اماکن برای بیماران و همراهان آن‌ها با هزینه های گزاف، مشکل مضاعفی است.

استفاده از خدمات پزشکی از جمله ویزیت پزشک متخصص در منزل موجب صرفه جویی و وقت خواهد شد و به جای اینکه شما وارد محیط شلوغ بیمارستان یا مراکز درمانی شوید و منتظر حضور پزشک متخصص باشید می توانید به راحتی با دریافت این خدمت در زمان دلخواه از حضور پزشک بهره مند شوید و پس از رضایت هزینه ویزیت پزشک متخصص در منزل را پردازید.

این مورد شامل تخصص های متعددی می شود که می توان به متخصص اعصاب، متخصص اورولوژی، متخصص روانپزشکی، متخصص طب اورژانس، متخصص قلب و عروق و… اشاره کرد که به مراتب هزینه ویزیت پزشک متخصص در منزل از مراکز درمانی و بیمارستان ها کمتر می باشد.

با استفاده از آرین طب شما این امکان را دارید که از پزشکان متخصص و متعهد بهره‌مند شوید و همچنین در هر ساعت از شبانه روز به راحتی این امکانات را در دسترس داشته باشید و البته حفظ حریم شخصی شما و ارائه بهترین و بالاترین خدمات جزء اولویت‌های اصلی این مجموعه بوده است و قطعا  برای دسترسی راحت تر افراد راه اندازی شده است.

در زمان حضور پزشک متخصص در منزل ابتدا معاینات بالینی برای بیمار انجام می شود که شامل بررسی سطح هوشیاری، علائم حیاتی نظیر نبض، فشار خون و… می باشد و به صورت کلی پس از تکمیل اطلاعات و معاینه بیمار شروع پروسه درمان بیماری و پیگیری درمان انجام خواهد شد. از طرفی دیگر هزینه ویزیت پزشک متخصص در منزل با توجه به خدمات ارائه شده به مراتب پایین تر از بیمارستان می باشد.

رزرو نوبت ویزیت در منزل:

بارگذاری...
X