مراقبت از سالمند در منزل

مراقبت از سالمند

امروزه با وجود مشغله‌های فراوان و فواصل زیاد محل سکونت، دیگر برای بسیاری از ما مقدور نیست تا به شخصه از سالمندان عزیزمان نگهداری و مراقبت کنیم. با توجه به موارد فوق و حساسیت ویژه سنین سالمندی، نیاز به مرقبت از سالمند در منزل امروزه به وفور حس می‌شود مسلما یکی از دغدغه‌های بسیاری از خانواده‌های شاغل پیدا کردن فردی آشنا به امور سالمندان و با تجربه و نیز پرستاری که بتواند در نبود ما به نحو احسن همچون یکی از اعضای خانواده مراقب پدر و مادر سالخورده‌مان باشد و به وی در کارهای منزل کمک کند. مرکز خدمات پرستاری آرین طب با تیمی مجرب از پرستاران مراقبت و نگهداری از سالمند در منزل و بیش از 20 سال تجربه به صورت تخصصی آماده ارائه خدمات در این زمینه به شهروندان تهران و سایر شهرها می‌باشد.

سالمندان یکی از ارزشمندترین گنج هایی هستند که ما باید از آنها بصورت ویژه نگهداری کنیم و قدر حضور آنها را در کنار خودمان بدانیم؛ شرایط متفاوتی سبب می‌شود تا برخی از خانواده ها نتوانند مسئولیت نگهداری و مراقبت از سالمندان را برعهده بگیرند و به همین جهت این عزیزان را به خانه سالمندان و دیگر مراکز بسپارند؛ البته نباید نادیده گرفت که حضور در این مراکز مزیت‌های بسیار زیادی هم دارد اما اگر سالمند در محیط خانه و خانواده نگهداری و مراقبت شود قطعاً از نظر روحی تاثیرات مثبتی بیشتری را خواهد داشت و به بهبود وضعیت او و ایجاد یک زندگی مطلوب کمک می کند.

اگر در منزل سالمندی دارید که به دلیل شرایط کاری یا به دلیل فواصل زیاد محل سکونت به خصوص برای مراقبت از سالمند در منزل تهران نمی توانید مراقبت و نگهداری از آن را انجام بدهید کافیست با استفاده از آرین طب مراقبت و نگهداری از سالمند در منزل را به پرستاران حرفه ای و خبره ای بسپارید که به صورت نیمه وقت یا تمام وقت میتوانند این وظایف را به نحو احسن انجام بدهند.

پرستار سالمند فردی است که تمام وظایف مرتبط با مراقبت و نگهداری سالمند را به همراه انجام امور شخصی سالمند بر عهده دارد و این خدمات در منزل برای سالمند انجام میشود

ثبت درخواست :

بارگذاری...
X