تزریق سرم در منزل

تزریق سرم در منزل
تزریق سرم در منزل

تزریق سرم یا درمان داخل وریدی ( Intravenous (IV) treatment ) سریعترین راه برای رساندن مواد مغذی به بدن است، زیرا سیستم گوارش و هضم را دور می زند و مستقیماً وارد اندام ها می شود و در نتیجه میزان جذب آن ۹۰ تا ۱۰۰٪ است. در گذشته در اصل، مواد مغذی داخل وریدی عمدتا برای بیمارانی که کمبود آب بدن و کمبود مواد مغذی داشتند و یا قادر به مصرف داروهای خوراکی نبودند، استفاده می شد و به طور سنتی فقط در بیمارستان ها انجام می شد. اما اکنون می توان این کار را در خانه انجام داد توسط پرستاران آرین طب که به طور ویژه و حرفه ای آموزش دیده اند و نکات مهم در تزریق سرم در منزل را به خوبی می دانند به صورت شبانه روزی در شهر تهران با هزینه مقرون به صرفه این سرویس را دریافت نمایید.

یکی از خدمات پزشکی رایجی که ممکن است بارها به آن نیاز پیدا کنید تزریق سرم در منزل می باشد؛ سرم در شرایط مختلفی برای بیمار تجویز می شود و برخی از نمونه های سرم تقویتی هستند.

تزریق سرم در مراکز درمانی و بیمارستان ها انجام می گردد و نیاز به صبر و حوصله بیمار نیز دارد البته در شهرهای بزرگ برای رسیدن به مکانی که تزریق سرم را برای بیمار انجام بدهد باید زمان زیادی را صرف کرد و معمولاً افرادی که سالمند هستند یا حتی معلولین به راحتی نمی توانند این تردد ها را به صورت مداوم داشته باشند و در مقابل عده ای به دلایل مختلف دیگر برای اینکه بتوانند به راحتی و در نهایت آرامش سرم خود را دریافت کنند ترجیح میدهند که این خدمت را انتخاب کنند.

همانند خدمات پزشکی دیگر که اگر به صورت خصوصی و شخصی انجام شود می تواند نتایج بهتری را برای بیمار به همراه بیاورد تزریق سرم در منزل نیز به همین شیوه است و قطعاً باید به واسطه یک فرد کاربلد و باتجربه انجام گردد.

از اصلی ترین مزیت های تزریق سرم در منزل می توان به رعایت تمام نکات ایمنی و بهداشتی و همراه استفاده از تجهیزات کاملا استریل شده، صرفه جویی در هزینه ها و زمان برای بیماران به صورت شبانه روزی در شهر تهران و همراهان وی ، تمرکز بهتر پرستار بر روی بیمار، راحتی و آسایش بیمار و خانواده اشاره کرد.

رزرو نوبت تزریق سرم در منزل:

بارگذاری...

X