تزریقات در منزل

تزریقات در منزل

تزریقات در منزل

امروزه روابط به خاطر فضای مجازی دارای شکل دیگری شده است. معیار بهره مندی از خدمات در منزل می تواند اطمینان به موسسه های با اعتبار و بررسی سابقه ی پرستاران در بیمارستان ها باشد. در مجموعه درمانی و مراقبتی آرین طب پرستارانی با ویژگی هایی مثل: مهارت عالی در تزریقات در منزل، با اخلاق بودن، سوابق طولانی مدت در بیمارستان ها، قدرت کنترل شرایط بحرانی و خاص و درک بالا حضور دارند. این مجموعه در زمان جذب و گزینش پرسنل، مدارکی چون رزومه، مدارک تحصیلی و ضمانت نامه معتبر و… دریافت می کند. این خدمات به طور 24 ساعته در کلانشهر تهران و توسط پرسنل خانم و آقا قابل ارائه می باشد. از خدمات تزریق آمپول در منزل آرین طب غافل نشوید!

انواع تزریقات در منزل
 • تزریق سرم در منزل:تزریق سرم یا همان تزریق وریدی(IV)، یکی از روش های تزریقی در بیشتر بیماری ها است که به دلیل این که دارو مستقیما وارد جریان خون می شود و سیستم گوارش و هضم را دور می زند و مستقیماً وارد اندام ها می شود و در نتیجه میزان جذب آن ۹۰ تا ۱۰۰٪ است  ،روش تزریقی بسیار مفیدی است.

در این روش تزریقی یک کاتتر نازک در رگ باقی می ماند و می توان برای چند روز ان را نگه داشت و از ان برای تزریق مجدد استفاده کرد که این باعث راحتی بیش تر بیمار می شود زیرا احتیاج به زدن سوزن در هر سری تزریق نمی باشد.

با تزریق وریدی یا همان سرم تراپی می توان داروهای تقویتی دریافت کرد که به اصطلاح به ان سرم تقویتی می گویند.سرم تقویتی برای افرادی که دچار ضعف و بی حالی می شوند ویا برای افراد سالمند بسیار مفید است.

 • تزریق عضلانی در منزل:این روش تزریقی شامل تزریق واکسن ها مانند واکسن گارداسیل که جهت جلوگیربی از عفونت های جنسی استفاده می شود و تزریق داروهایی که احتیاج به رساندن دارو به عمق عضلات و جذب سریع آن توسط خون هست و داروهای تقویتی مانند نوروبیون استفاده می شود.

این تزریق، شایع ترین روش های تزریقی است و همه ما در طول زندگی این روش تزریقی را تجربه کرده ایم.(تزریق واکسن در سنین مختلف)

 • تزریق زیر جلدی در منزل: تزریق زیرجلدی(SC) یا زیر پوستی از روش های تزریقی شایع به ویژه در بیماران دیابتی که احتیاج به تزریق انسولین دارند،است.در این روش دارو به لایه بافتی میان پوست و عضله تزریق می شود و زمانی از این روش استفاده می شود که دارو آهسته تر از تزریق وریدی جذب شود و گاهی حتی جذب دارو در این روش تزریقی 24ساعت طول می کشد.

از رایج ترین محل های تزریق زیرجلدی میتوان شکم(در سطح ناف یا زیر آن، حدود دو اینچ از ناف فاصله دارد-4انگشت)،بازو: پشت یا کنار بازو،ران: جلوی ران را نام برد.

 • تزریق داخل جلدی در منزل:تزریق داخل جلدی(ID) یا داخل پوستی برای تشخیص واکنش های آلرژیک به داروها به ویژه در تزریق اولین دوز آنتی بیوتیک ها انجام می شود تا در صورت بروز واکنش های آلرژیک انتی بیوتیک دیگری جایگزین شود.
هزینه تزریقات در منزل

تعرفه قیمت و هزینه تزریق سرم در منزل طبق تعرفه خدمات پرستاری در منزل است که اغلب وزارت بهداشت معین کننده آن است. مسافتی که طی می شود، مواد استفاده شده و تزریقی داخل سرم و … به هزینه و قیمت تزریقات در منزل موثر می باشد. در مجموعه آرین طب نرخ تزریق سرم در منزل بسیار منصفانه تر و متناسب با خواسته ی بیمار در اختیار بیماران قرار می گیرد زیرا رسالت این مجموعه جلب رضایت شما عزیزان و ارایه برترین خدمات درمانی و مراقبتی با نازل ترین قیمت ممکن در سرتاسر تهران می باشد. چنانچه احتیاج به راهنمایی و ثبت درخواست درباره هزینه تزریقات در منزل دارید با خطوط ارتباطی این مجموعه تماس حاصل فرمایید.

پوشش بیمه در کاهش هزینه تزریقات در منزل

تزریقات در منزل شامل خدمات پرستاری است که سازمان بیمه هیچ مسئولیتی در برابر کاهش قیمت آن متقبل نمی شود. چنانچه سرم تراپی در خانه توسط پزشک اعزامی آرین طب تجویز گردد این کاهش هزینه جهت ویزیت پزشک تحت پوشش بیمه قرار می گیرد. در مورد داروهای مورد استفاده نیز گاهی ممکن است شامل بیمه شوند. به خاطر متعدد بودن شرکت های بیمه و متغیر بودن در مقدار پوشش دهی آن ها، بهتر این است که زمان درخواست خدمات سرم تراپی در منزل، اطلاعات مرتبط با نوع پوشش بیمه خویش را در هنگام تماس از کارشناسان بپرسید.

تزریقات در خانه تهران
 • تزریقات در منزل قیطریه
 • تزریقات در منزل زعفرانیه
 • تزریقات در منزل کامرانیه
 • تزریقات در منزل فرمانیه
 • تزریقات در منزل الهیه
 • تزریقات در خانه جردن
 • تزریقات در منزل پاسداران
 • تزریقات در خانه شمال تهران
 • تزریقات در منزل غرب تهران
 • تزریقات در منزل تهران
 • تزریق آمپول در منزل تهران
متقاضیان این خدمات چه کسانی هستند؟

سالمندان: کهنسالان اغلب ضعف عمومی بدن دارند و معمولا به دلیل وجود مشکلات سلامتی بیشتر از سایر افراد نیازمند سرم تراپی هستند. سالمندانی که به آن ها دستگاه پزشکی متصل می باشد یا شرایط خاصی دارند که از نظر روحی نیز حساس تر هستند نیز بهتر است تزریق سرم در منزل برایشان صورت گیرد. شما می توانید جهت دریافت خدمات سرم تراپی در منزل با مجموعه آرین طب تماس حاصل فرمایید.

بانوان: خیلی از بانوان در شرایطی گوناگون احتیاج به تزریق سرم در منزل دارند به طور مثال یکی از این شرایط دوران حساس بارداری می باشد، خانم های باردار می توانند سرم تقویتی متناسب خانم های باردار را از طریق پرستاران ماهر ما دریافت کنند و نیز سایر احتیاجات درمانی در دوران حساس حاملگی را با ماهرترین پرسنل مجموعه ما پشت سر بگزارید.

افراد معلول و کم توان: از سایر افرادی که در اجتماع حضور دارند و امکان دارد نیازمند تزریق سرم در منزل باشند، معلولین و افراد کم توان می باشند. بیماری شامل حال هرکسی می شود، همه افراد در هر سطح سلامتی باید به خدمات درمانی همچون سرم تراپی در منزل دسترسی داشته باشند. سرم تراپی معلولین خویش را به ما بسپارید.

آقایان: آقایان هم در مقاطعی از زندگی خویش درگیر بیماری هایی می شوند مانند کرونا که به سرم های تقویتی احتیاج دارند. آقایان محترم و زحمتکش لطفا هرگونه بیماری دارید، پشت گوش نیندازید و به سلامتی خویش اهمیت دهید فقط کافی است با مجموعه آرین طب تماس حاصل کرده و مشکل خویش را بازگو کنید، کادر درمانی مورد نیاز شما در کمترین زمان ممکن به منزل شما می شوند.

کودکان: تزریق سرم به کودکان اغلب احتیاج به رعایت نکات خاصی دارد به همین دلیل خیلی بهتر است که این امر در منزل صورت گیرد زیرا کودکان دارای شرایط بدنی خاصی هستند مثل: عدم رگ گیری آسان، تزریق دوز مناسب با رگ و وزن کودک و همچنین وحشت بچه ها از سوزن و سرنگ موجب می گردد که طرز برخورد پرستار با کودک در زمان تزریق سرم در منزل خیلی بهتر و با حوصله تر از سایرین در مراکز درمانی باشد.

سخن پایانی:

یکی از معیار های مجموعه آرین طب در استخدام کلیه پرستاران، علاوه بر تبحر و تجربه و سوابق، صبوری و طرز برخورد صحیح با بیمار است خصوصا کودکان و سالمندان عزیز که برای مجموعه ما بسیار قابل اهمیت و احترام هستند. از صفحه خدمات پرستاری در منزل آرین طب نیز دیدن کنید.

 دنبال کردن آرین طب در رسانه ها:

اقتصاد آنلاین

 

رزرو نوبت تزریقات در منزل:

Loading...

خواص آب کرفس
با اینکه کرفس به نظر ممکن است یکی از سبزی‌های معمولی باشد، اما خواص ویژه‌ای که دارد، آن را به
آمپول آدامل ان
آمپول آدامل ان (Ampoule Adamel N)، یک مکمل غذایی است که برای بیماران نیازمند به مکمل غذایی وریدی مورداستفاده قرار
کمردرد
کمردرد- پیشگیری، علل و راه های درمان عوامل مختلفی باعث ایجاد کمردرد می شوند. براساس مطالعات علمی صورت گرفته کمردرد
آمپول سولوویت
همیشه انرژی و سلامتی برای انجام کارهای روزمره و دستیابی به اهداف بزرگ ضروری است. اما گاهی اوقات، حتی با
کمبود ویتامین کا
ویتامین کا، یکی از مهم‌ترین ویتامین‌هایی است که بدن ما برای حفظ سلامتی نیازمند آن است. اگرچه کمبود آن در
عفونت دندان
همه ما به دندان‌های سالم و زیبا علاقه‌مندیم، اما گاهی اوقات عفونت دندان (Tooth infection) می‌تواند این آرزو را به