تزریقات در منزل + [هزینه‌ها]

تزریقات در منزل

برای رزرو نوبت تزریقات در منزل + [هزینه‌ها] با شماره زیر تماس بگیرید.

تزریقات در منزل + [هزینه‌ها]

تزریقات در منزل به عنوان یکی از خدمات بهداشتی و درمانی مدرن، اهمیت ویژه‌ای در مراقبت از بیماران دارد. تزریق آمپول در منزل غرب تهران با هدف افزایش راحتی و آسایش بیماران، کاهش نیاز به مراجعه به مراکز درمانی و بهبود کیفیت زندگی ارائه می‌شود. در دنیای امروز که زمان و سلامت افراد بسیار ارزشمند است، تزریق آمپول در منزل می‌تواند راه‌حلی موثر برای کسانی باشد که به دلایل مختلف نمی‌توانند یا نمی‌خواهند به بیمارستان‌ها و کلینیک‌ها مراجعه کنند. این خدمات شامل انواع تزریقات وریدی، عضلانی، زیرجلدی و داخل جلدی است که توسط پرستاران مجرب و آموزش‌دیده ارائه می‌شود. با استفاده از خدمات تزریق سرم در منزل غرب تهران، بیماران می‌توانند در محیط آشنا و راحت خانه خود، مراقبت‌های پزشکی مورد نیاز را دریافت کنند که این امر به ویژه برای افراد مسن، بیماران مبتلا به بیماری‌های مزمن و کسانی که به مراقبت‌های ویژه نیاز دارند، بسیار مفید است.

 

تزریقات در منزل

امروزه روابط به خاطر فضای مجازی دارای شکل دیگری شده است. معیار بهره مندی از خدمات در منزل می تواند اطمینان به موسسه های با اعتبار و بررسی سابقه ی پرستاران در بیمارستان ها باشد. در مجموعه درمانی و مراقبتی آرین طب پرستارانی با ویژگی هایی مثل: مهارت عالی در تزریقات در منزل، با اخلاق بودن، سوابق طولانی مدت در بیمارستان ها، قدرت کنترل شرایط بحرانی و خاص و درک بالا حضور دارند. این مجموعه در زمان جذب و گزینش پرسنل، مدارکی چون رزومه، مدارک تحصیلی و ضمانت نامه معتبر و… دریافت می کند. این خدمات به طور 24 ساعته در کلانشهر تهران و توسط پرسنل خانم و آقا قابل ارائه می باشد. از خدمات تزریق آمپول در منزل آرین طب غافل نشوید!

 

برای مشاوره و درخواست خدمات پزشکی و پرستاری در منزل با کارشناسان آرین طب تماس بگیرید.

رزرو نوبت و هماهنگی: ۰۹۱۲۰۴۴۶۳۰۸
آرین طب ارائه ارائه‌دهنده انواع خدمات پزشکی از جمله پزشک متخصص در منزل (قلب، ریه، داخلی و…) و انواع خدمات پرستاری و تزریقات در منزل

 

تزریقات در منزل شمال تهران

 

انواع تزریقات در منزل

 • تزریقات سرم در منزل: تزریق سرم یا همان تزریق وریدی (IV)، یکی از روش های تزریقی در بیشتر بیماری ها است که به دلیل این که دارو مستقیما وارد جریان خون می شود و سیستم گوارش و هضم را دور می زند و مستقیماً وارد اندام ها می شود و در نتیجه میزان جذب آن ۹۰ تا ۱۰۰٪ است، روش تزریقی بسیار مفیدی است.

در این روش تزریقی یک کاتتر نازک در رگ باقی می ماند و می توان برای چند روز ان را نگه داشت و از ان برای تزریق مجدد استفاده کرد که این باعث راحتی بیش تر بیمار می شود زیرا احتیاج به زدن سوزن در هر سری تزریق نمی باشد.

با تزریق وریدی یا همان سرم تراپی می توان داروهای تقویتی دریافت کرد که به اصطلاح به ان سرم تقویتی می گویند.سرم تقویتی برای افرادی که دچار ضعف و بی حالی می شوند ویا برای افراد سالمند بسیار مفید است.

 • تزریق عضلانی در منزل: این روش تزریقی شامل تزریق واکسن ها مانند واکسن گارداسیل که جهت جلوگیربی از عفونت های جنسی استفاده می شود و تزریق داروهایی که احتیاج به رساندن دارو به عمق عضلات و جذب سریع آن توسط خون هست و داروهای تقویتی مانند نوروبیون استفاده می شود.

این تزریق، شایع ترین روش های تزریقی است و همه ما در طول زندگی این روش تزریقی را تجربه کرده ایم. (تزریق واکسن در سنین مختلف)

 • تزریق زیر جلدی در منزل: تزریق زیرجلدی (SC) یا زیر پوستی از روش های تزریقی شایع به ویژه در بیماران دیابتی که احتیاج به تزریق انسولین دارند،است.در این روش دارو به لایه بافتی میان پوست و عضله تزریق می شود و زمانی از این روش استفاده می شود که دارو آهسته تر از تزریق وریدی جذب شود و گاهی حتی جذب دارو در این روش تزریقی 24ساعت طول می کشد.

از رایج ترین محل های تزریق زیرجلدی میتوان شکم (در سطح ناف یا زیر آن، حدود دو اینچ از ناف فاصله دارد-4انگشت)، بازو: پشت یا کنار بازو، ران: جلوی ران را نام برد.

 • تزریق داخل جلدی در منزل: تزریق داخل جلدی (ID) یا داخل پوستی برای تشخیص واکنش های آلرژیک به داروها به ویژه در تزریق اولین دوز آنتی بیوتیک ها انجام می شود تا در صورت بروز واکنش های آلرژیک انتی بیوتیک دیگری جایگزین شود.

 

تزریق عضلانی ران

برای رساندن دارو به عمق عضله از تزریق عضلانی استفاده می‌شود. هنگام تزریق آمپول در منزل تهران، قسمت‌های مختلفی از بدن را می‌توان برای تزریق انتخاب کرد. یکی از این قسمت‌های مهم برای تزریق در منزل، عضله ران است. زمانی که پرستار نتواند از سایر قسمت‌های بدن برای تزریق شبانه‌روزی در منزل استفاده کند، عضله ران را انتخاب می‌کند. برای یافتن قسمت مناسب برای تزریق، قسمت فوقانی ران به سه بخش تقسیم می‌شود و قسمت وسط انتخاب می‌گردد، سپس تزریق دقیقاً در بخش بالای خارجی انجام می‌شود.

پرستار معمولاً یکی از عضلات بدن مانند عضله دلتوئید بازو، عضله Vastus lateralis ران، عضله ونتروگلوتئال مفصل ران یا عضله‌های دورسوگلوتئال باسن را برای تزریقات عضلانی تعیین می‌کند. برای بزرگسالان و کودکان بالای 7 ماه، عضله ونتروگلوتئال مفصل ران یک گزینه فوق‌العاده است، زیرا این ناحیه از عروق خونی و اعصاب دور است. انجام تزریق آمپول به پشت در منزل بهتر است توسط افراد آموزش‌دیده و از طریق خدمات تزریقی مرکز آرین طب در منزل انجام شود.

 

تزریقات در منزل آرین طب

مرکز آرین طب به عنوان یک مرکز ارائه دهنده خدمات پرستاری در منزل، به بیماران فرصتی فراهم می‌کند تا به صورت راحت و مطمئن از خدمات پزشکی در محیط آرام خانه‌شان بهره‌مند شوند. بیمارانی که نیاز به تزریقات دارند، می‌توانند با تماس به شماره تلفن 09120446308 نوبت رزرو کنند تا پرستار متخصص از مرکز آرین طب برای انجام تزریقات به خانه آن‌ها اعزام شود.

این خدمات، به بیماران این امکان را می‌دهند که بدون نیاز به مراجعه به مراکز درمانی، تزریقات لازم خود را در محیط آشنا و آرام خانه خود دریافت کنند. پرستاران مجرب مرکز آرین طب با استفاده از تجهیزات حرفه‌ای و با رعایت دقیق استانداردهای بهداشتی، تزریقات مورد نیاز را با دقت و حرفه‌ای انجام می‌دهند، همچنین به بیماران و خانواده‌های آن‌ها راهنمایی می‌کنند و پاسخگوی شرایطی که ممکن است پیش بیاید می‌شوند.

با استفاده از خدمات تزریقات در منزل، بیماران از مزایایی همچون صرفه‌جویی در زمان و هزینه، احساس راحتی و آرامش بیشتر و ایجاد امنیت و اطمینان بیشتر نسبت به فرآیند درمانی خود بهره‌مند می‌شوند. این خدمات برای بیمارانی که به دلیل شرایطی نمی‌توانند به صورت منظم به مراکز درمانی مراجعه کنند یا نیاز به نظارت ویژه دارند، بسیار ارزشمند و موثر هستند.

 

تزریقات در منزل شمال تهران

 

نکات مهم در خدمات تزریقات در منزل

 • استفاده از تجهیزات بهداشتی تأیید شده: تمامی تجهیزات باید بهداشتی و مورد تأیید باشند.
 • رعایت دقیق دستورات پزشک: تیم‌های بهداشت در منزل باید به دقت دستورات پزشک را اجرا کنند.
 • ثبت و گزارش وضعیت بیمار: هر تزریق باید با دقت ثبت شود و در صورت وجود هرگونه مشکل یا تغییر در وضعیت بیمار، به پزشک گزارش شود.

خدمات تزریقات در خانه تهران یک راه‌حل مؤثر و مناسب برای بیمارانی است که به دلایل مختلف نمی‌توانند به مراکز درمانی مراجعه کنند. ارائه این خدمات در محیط زندگی بیماران نقش مهمی در راحتی و بهبود آن‌ها ایجاد می‌کند.

 

تزریقات در منزل برای کودکان

تزریق عضلانی کودکان یکی از دغدغه‌های والدین است. به‌طور کلی، تزریقات عضلانی یا تزریق آمپول در منزل باید توسط افراد آموزش‌دیده و متخصص انجام شود و می‌تواند به‌صورت خدمات شبانه‌روزی ارائه شود. محل تزریق در کودکان نسبت به سن متفاوت است و عوامل دیگری مانند میزان توده عضلانی و حجم دارو در تعیین محل تزریق آمپول تقویتی در منزل غرب تهران برای کودکان نقش دارند.

در هنگام تزریق آمپول در منزل، هر چه سن کودک کمتر باشد، تحمل میزان دارو در یک محل کمتر است. در حالی که کودکان بزرگ‌تر می‌توانند حتی یک سی‌سی دارو را در هر جایی از بدن تحمل کنند. بنابراین، با افزایش سن کودک، تحمل میزان تزریق عضلانی بیشتر می‌شود.

معمولاً در تزریق شبانه‌روزی آمپول به پشت در منزل برای کودکان، اگر حجم دارو زیاد باشد، از عضله‌های بزرگ‌تر استفاده می‌شود و هیچ‌گاه تزریق در نواحی حساس که دارای رگ‌های خونی و اعصاب بزرگ هستند انجام نمی‌شود.

بهترین عضله برای تزریق عضلانی در نوزادان عضله وستوس لترالیس است. پس از یک سالگی که کودک توانایی راه رفتن پیدا کرد، می‌توان تزریق عضلانی را در عضله سرینی (دورسوگلوتئال) انجام داد، هرچند تکامل این عضله تا کمتر از 5 سالگی کامل نیست. در این شرایط، بهترین گزینه برای تزریق عضلانی در کودکان عضلات وستوس لترالیس، دلتوئید و ونتروگلوتئال هستند.

تزریقات عضلانی کودکان باید در شرایط مناسب و بی‌خطری انجام شود و کودک باید در حین تزریق بی‌حرکت باشد. اگر امکان استفاده از خدمات تزریق شبانه‌روزی در منزل برای شما فراهم است، برای آسایش کودک می‌توانید از خدمات تزریق شبانه‌روزی آمپول در منزل استفاده کنید.

 

تزریقات بانوان در منزل

تزریق عضلانی بانوان در برخی شرایط می‌تواند چالش‌برانگیز باشد. به‌عنوان مثال، در مواقعی مانند بارداری یا افت فشار خون، نیاز به تزریق عضلانی آمپول برای ساکنان تهران ممکن است بوجود بیاید. انجام تزریقات آمپول برای بانوان در منزل تحت عنوان خدمات تزریق عضلانی بانوان در منزل، بهترین گزینه خواهد بود. پرستارانی که برای تزریقات بانوان در منزل ارجاع داده می‌شوند، خانم هستند و از دانش و مهارت کافی برای انجام این تزریقات برخوردارند. همچنین، می‌توانید تزریق آمپول به پشت را در محیط امن خانه تجربه کنید.

خدمات تزریقات عضلانی بانوان در منزل معمولاً در مواردی استفاده می‌شود که دارو به خوبی از طریق دستگاه گوارش جذب نمی‌شود یا پس از جذب، درصد بالایی از آن در کبد تخریب می‌شود. برای تزریقات عضلانی بانوان، از عضله‌ پایین بافت زیر جلدی استفاده می‌شود. به طور کلی، عوامل زیادی در تعیین محل تزریق عضلانی در بانوان تأثیرگذارند، مانند بارداری، شرایط بیماری یا سلامت، حجم دارو، سن، میزان بافت عضلانی در دسترس، نوع و روش تزریق، وزن و ماهیت داروی تجویزی.

شما نمی‌توانید به تنهایی محل تزریق آمپول به پشت را انتخاب کنید. در هر کلینیک یا مرکزی که برای تزریقات آمپول به بانوان مراجعه کنید، اطلاعات کاملی درباره آمپول تزریقی و مراقبت‌های بعد از تزریق به شما ارائه می‌دهند. در بسیاری از موارد، وضعیت زنان به نحوی است که انجام تزریقات در منزل برای آن‌ها مناسب است. امروزه، شما می‌توانید بدون نگرانی و در هر زمانی که نیاز داشته باشید، از خدمات تزریق سرم تقویتی در منزل غرب تهران استفاده کنید.

 

تزریقات در منزل شمال تهران

 

متقاضیان این خدمات چه کسانی هستند؟

سالمندان: کهنسالان اغلب ضعف عمومی بدن دارند و معمولا به دلیل وجود مشکلات سلامتی بیشتر از سایر افراد نیازمند سرم تراپی هستند. سالمندانی که به آن ها دستگاه پزشکی متصل می باشد یا شرایط خاصی دارند که از نظر روحی نیز حساس تر هستند نیز بهتر است تزریق سرم در منزل برایشان صورت گیرد. شما می توانید جهت دریافت خدمات سرم تراپی در منزل با مجموعه آرین طب تماس حاصل فرمایید.

بانوان: خیلی از بانوان در شرایطی گوناگون احتیاج به تزریق سرم در منزل دارند به طور مثال یکی از این شرایط دوران حساس بارداری است، خانم های باردار می توانند سرم تقویتی متناسب خانم های باردار را از طریق پرستاران ماهر ما دریافت کنند و نیز سایر احتیاجات درمانی در دوران حساس حاملگی را با ماهرترین پرسنل مجموعه ما پشت سر بگزارید.

افراد معلول و کم توان: از سایر افرادی که در اجتماع حضور دارند و امکان دارد نیازمند تزریق سرم در منزل باشند، معلولین و افراد کم توان می باشند. بیماری شامل حال هرکسی می شود، همه افراد در هر سطح سلامتی باید به خدمات درمانی همچون سرم تراپی در منزل دسترسی داشته باشند. سرم تراپی معلولین خویش را به ما بسپارید.

آقایان: آقایان هم در مقاطعی از زندگی خویش درگیر بیماری هایی می شوند مانند کرونا که به تزریق سرم تقویتی احتیاج دارند. آقایان محترم و زحمتکش لطفا هرگونه بیماری دارید، پشت گوش نیندازید و به سلامتی خویش اهمیت دهید فقط کافی است با مجموعه آرین طب تماس حاصل کرده و مشکل خویش را بازگو کنید، کادر درمانی مورد نیاز شما در کمترین زمان ممکن به منزل شما می شوند.

کودکان: تزریق سرم به کودکان اغلب احتیاج به رعایت نکات خاصی دارد به همین دلیل خیلی بهتر است که این امر در منزل صورت گیرد زیرا کودکان دارای شرایط بدنی خاصی هستند مثل: عدم رگ گیری آسان، تزریق دوز مناسب با رگ و وزن کودک و همچنین وحشت بچه ها از سوزن و سرنگ موجب می گردد که طرز برخورد پرستار با کودک در زمان تزریق سرم تقویتی در منزل خیلی بهتر و با حوصله تر از سایرین در مراکز درمانی باشد.

 

برای مشاوره و درخواست خدمات پزشکی و پرستاری در منزل با کارشناسان آرین طب تماس بگیرید.

رزرو نوبت و هماهنگی: ۰۹۱۲۰۴۴۶۳۰۸
آرین طب ارائه ارائه‌دهنده انواع خدمات پزشکی از جمله پزشک متخصص در منزل (قلب، ریه، داخلی و…) و انواع خدمات پرستاری و تزریقات در منزل

 

مزایای تزریقات در منزل

تزریقاتی در منزل دارای مزایای متعددی است که می‌تواند تجربه‌ درمانی بیمار را بهبود بخشد. این مزایا شامل موارد زیر می‌شوند:

 • راحتی و آسایش: بیماران می‌توانند در محیط آشنا و راحت خانه خود خدمات پزشکی دریافت کنند، که این امر می‌تواند اضطراب و استرس ناشی از مراجعه به مراکز درمانی را کاهش دهد.
 • صرفه‌جویی در زمان: با استفاده از خدمات تزریقات در منزل، نیاز به سفر به مراکز درمانی حذف می‌شود و این باعث صرفه‌جویی در وقت بیماران و همراهان آن‌ها می‌شود.
 • کاهش خطر عفونت: با انجام تزریقات در منزل، خطر ابتلا به عفونت‌های بیمارستانی که ممکن است در محیط‌های درمانی عمومی وجود داشته باشد، کاهش می‌یابد.
 • توجه شخصی‌تر: پرستاران در منزل می‌توانند به هر بیمار توجه و مراقبت بیشتری ارائه دهند، زیرا معمولاً تعداد بیمارانی که در یک زمان خدمات دریافت می‌کنند کمتر است.
 • مناسب برای بیماران دارای محدودیت حرکتی: برای بیمارانی که به دلیل بیماری، معلولیت یا کهولت سن توانایی حرکت و سفر به مراکز درمانی را ندارند، تزریقات در منزل یک راه حل ایده‌آل است.
 • پیگیری بهتر درمان: پرستاران در منزل می‌توانند به طور مستمر وضعیت بیمار را پایش کرده و با گزارش‌دهی دقیق به پزشکان، از پیگیری مناسب درمان اطمینان حاصل کنند.

این مزایا باعث می‌شود تا خدمات تزریقات در منزل برای بسیاری از بیماران و خانواده‌های آن‌ها گزینه‌ای مطلوب و مناسب باشد.

 

هزینه تزریقات در منزل

تعرفه قیمت و هزینه تزریقات در منزل طبق تعرفه خدمات پرستاری در منزل است که اغلب وزارت بهداشت معین کننده آن است. مسافتی که طی می شود، مواد استفاده شده و تزریقی داخل سرم و … به هزینه و قیمت تزریقات در منزل موثر می باشد. در مجموعه آرین طب نرخ تزریق سرم در منزل بسیار منصفانه تر و متناسب با خواسته ی بیمار در اختیار بیماران قرار می گیرد زیرا رسالت این مجموعه جلب رضایت شما عزیزان و ارایه برترین خدمات درمانی و مراقبتی با نازل ترین قیمت ممکن در سرتاسر تهران می باشد. چنانچه احتیاج به راهنمایی و ثبت درخواست درباره هزینه تزریقات در منزل دارید با خطوط ارتباطی این مجموعه تماس حاصل فرمایید.

پوشش بیمه در کاهش هزینه تزریقات در منزل تهران

تزریقات در منزل شامل خدمات پرستاری است که سازمان بیمه هیچ مسئولیتی در برابر کاهش قیمت آن متقبل نمی شود. چنانچه سرم تراپی در خانه توسط پزشک اعزامی آرین طب تجویز گردد این کاهش هزینه جهت ویزیت پزشک تحت پوشش بیمه قرار می گیرد. در مورد داروهای مورد استفاده نیز گاهی ممکن است شامل بیمه شوند. به خاطر متعدد بودن شرکت های بیمه و متغیر بودن در مقدار پوشش دهی آن ها، بهتر این است که زمان درخواست خدمات سرم تراپی در منزل، اطلاعات مرتبط با نوع پوشش بیمه خویش را در هنگام تماس از کارشناسان بپرسید.

 

تزریقات در منزل

 

در آخر…

خدمات تزریقات در منزل امکان فراهم آوردن مراقبت‌های پزشکی در محیطی آشنا و راحت برای بیماران را فراهم می‌کند، از جمله کودکان و افرادی که به دلایل مختلف نمی‌توانند به مراکز درمانی مراجعه کنند. این خدمات شامل انواع تزریقات مانند تزریقات عضلانی، تزریقات وریدی، تزریقات زیر پوستی و تزریقات داخل جلدی می‌شود. برای انجام این تزریقات، پرستاران و نیروهای متخصصی که دارای آموزش لازم هستند، به منازل بیماران اعزام می‌شوند و به طور کامل نیازهای پزشکی آن‌ها را برآورده می‌کنند. این خدمات علاوه بر افزایش راحتی بیماران، هزینه‌های مربوط به سفر به مراکز درمانی را نیز کاهش می‌دهند و بهبود سریع‌تر و موثرتری را برای بیماران فراهم می‌کنند.

یکی از معیار های مجموعه آرین طب در استخدام کلیه پرستاران، علاوه بر تبحر و تجربه و سوابق، صبوری و طرز برخورد صحیح با بیمار است خصوصا کودکان و سالمندان عزیز که برای مجموعه ما بسیار قابل اهمیت و احترام هستند. از صفحه خدمات پرستاری در منزل آرین طب نیز دیدن کنید.

 

سوالات متداول

هزینه تزریقات در منزل چقدر است؟

قیمت تزریقات در منزل متفاوت است و ممکن است بسته به عواملی مانند نوع دارو، تعداد تزریقات، نوع خدمات پرستاری و محل جغرافیایی، متغیر باشد. عموماً، هزینه‌ها شامل هزینه‌های خدمات پرستار، هزینه‌های دارو و هزینه‌های مربوط به مواد و تجهیزات پزشکی مورد نیاز می‌شود.

 

آیا خدمات تزریق در منزل برای کودکان و نوزدان انجام می شود؟

خدمات تزریق در منزل برای کودکان و نوزادان بسیار مفید و کارآمد است، زیرا این امکان را به والدین می‌دهد تا بدون نیاز به مراجعه به مراکز درمانی، داروها یا واکسن‌های مورد نیاز را به صورت مستقیم در منزل برای کودکان خود تزریق کنند. این امر به والدین اطمینان می‌دهد که کودکانشان به موقع دارو یا واکسن مورد نیاز را دریافت می‌کنند و بهبودی آنان را تضمین می‌کند. همچنین، این خدمات برای کودکانی که نیاز به درمان‌های مکرر دارند، مخصوصاً در مواردی مانند درمان بیماری‌های مزمن یا معالجه برخی عوارض، بسیار مفید است زیرا از ویزیت‌های مکرر به مراکز درمانی جلوگیری می‌شود.

 

آیا خدمات تزریقات در منزل توسط نیروی کارآزموده انجام می شود؟

بله، خدمات تزریقات در منزل توسط نیروهای کارآزموده و مجرب ارائه می‌شود. این نیروها معمولاً پرستاران یا فردی با تجربه در زمینه پزشکی هستند که آموزش‌های لازم را دریافت کرده‌اند و دارای مهارت‌های لازم برای انجام تزریقات در منزل هستند. این افراد توانایی تشخیص درست محل تزریق، انتخاب درست سوزن و تزریق داروها را دارند و از روش‌های بهداشتی صحیح برای جلوگیری از عوارض ناشی از تزریقات پیروی می‌کنند. به علاوه، آن‌ها دارای تجربه لازم در ارتباط با بیماران و ایجاد یک محیط راحت و امن برای آن‌ها در منزل هستند.

 

چه تزریقاتی در منزل می تواند انجام شود؟

خدمات تزریقات در منزل، از جمله تزریقات عضلانی، وریدی، زیرجلدی و داخل جلدی توسط نیروهای پرستاری و متخصص ارائه می‌شود و برای افرادی که به دلایل مختلف نیاز به تزریقات دارویی دارند، این خدمات می‌تواند راحتی و راه حلی موثر برای مراقبت در منزل باشد، از جمله مواردی که می‌توان در خانه انجام داد.

 

چگونه نوبت پرستار در منزل آرین طب برای انواع تزریقات را رزرو کنیم؟

شماره تماس ۰۹۱۲۰۴۴۶۳۰۸ مربوط به مرکز آرین طب است که ارائه دهنده خدمات پرستاری در منزل می‌باشد. با تماس به این شماره، می‌توانید خدمات پرستاری از جمله تزریقات و مراقبت‌های پزشکی در خانه خود را دریافت کنید. کارشناسان مرکز آرین طب پس از گفت‌وگو با شما، پرستاری را برای ارائه خدمات مورد نیاز به منزل شما اعزام می‌کنند.

 

 دنبال کردن آرین طب در رسانه ها:

اقتصاد آنلاین

رزرو نوبت تزریقات در منزل:

Loading...

پانسمان زخم دیابتی در منزل
دیابت یکی از بیماری‌های مزمن شایع است که می‌تواند عوارض متعددی به همراه داشته باشد. یکی از مهم‌ترین این عوارض،
مراقبت از بیمار آی سی یو در منزل
مراقبت از بیماران ICU (بخش مراقبت‌های ویژه) در منزل یک رویکرد و موثر در مدیریت سلامت بیمارانی است که به
اجاره تجهیزات آی سی یو در منزل
اجاره تجهیزات آی سی یو در منزل (واحد مراقبت‌های ویژه) برای استفاده در منزل است. این روش جدید از مراقبت،
پرستاری از بیماران سرطانی در منزل
پرستاری از بیماران سرطانی در منزل یکی از مهم‌ترین جنبه‌های مراقبت‌های بهداشتی معاصر است که نقش بسزایی در بهبود کیفیت
بیماری‌های شایع سالمندان
با افزایش سن، بدن انسان دچار تغییرات طبیعی و غیرقابل اجتنابی می‌شود که می‌تواند منجر به بروز بیماری‌های مختلفی گردد.
پانسمان سوختگی در منزل
سوختگی‌ها از جمله آسیب‌های رایج هستند که می‌توانند در هر محیطی، از جمله خانه، رخ دهند. درمان سوختگی، به‌ویژه در

مقالات مرتبط

این مطلب را به اشتراک بگذارید

آخرین مقالات

ویزیت پزشک در منزل ظفر

ویزیت پزشک در منزل ظفر

در دنیای پرشتاب امروز، خدمات پزشکی نیز به منظور راحتی بیشتر بیماران و افزایش دسترسی به مراقبت‌های بهداشتی، تغییرات چشمگیری داشته‌اند. یکی از این تغییرات

بیشتر بخوانید »