پزشک متخصص اعصاب در منزل

پزشک متخصص اعصاب در منزل

در نظر داشته باشید در صورتی که شما با چنین مشکلاتی مواجه هستید اما نمی دانید که برای برطرف کردن چنین مشکلاتی بایستی به سراغ چه متخصصی بروید؟ باید بگوییم بسیاری از این نشانه ها می تواند مربوط به بیماری اعصاب باشد و توصیه ما این است که چنین افرادی بهتر است هر گاه با این اختلالات مواجه می شوند بایستی پیش از همه به پزشک عمومی و یا خانواده مراجعه نموده و بعد از معاینات اولیه و تشخیص پزشک می‌توانند به سراغ پزشک متخصص اعصاب بروند که مرکز آرین طب از بهترین پزشک متخصص اعصاب در منزل برخوردار است که با وجود چنین پزشکان متخصصی می توان به رفع مشکلاتی از این قبیل در منزل پرداخت. به پزشک متخصص اعصاب غالباً نورولوژیست گفته می شود که در ادامه به توضیح بیشتر در رابطه با این مفهوم خواهیم پرداخت.

همواره شمار زیادی از مراجعه‌کنندگان هنگامی که مشکلات عدیدی  برایشان ایجاد می شود همچون تاری دید، سفتی عضلات، دوبینی، گزگز دست و پا و یا حتی زمین خوردن می‌تواند نشان دهنده اختلالی در آن ها باشد که نسبت به آن مطلع نیستند، از این رو به خاطر وجود چنین مشکلاتی ممکن است ندانند به سراغ چه کسی جهت درمان بروند.

پزشک متخصص اعصاب معمولا چه کاری انجام می‌دهد؟

در نظر داشته باشید پزشک متخصص اعصاب همواره از طریق مورد بررسی و ارزیابی قرار دادن سیستم عصب های محیطی و همچنین مغز و نخاع تلاش می کند تا مشکلاتی که همواره در این قسمت برای افراد ایجاد می شود را مورد بررسی قرار دهد، به عنوان مثال می توان آن دسته از بیمارانی را عنوان نمود که مبتلا به بیماری ام اس هستند. در واقع چنین افرادی از طریق خراب شدن پوسته عصب دچار چنین بیماری شده و پزشک از طریق تجویز یکسری آزمایشاتی در پی این است که متوجه این بیماری گردد.

پزشک متخصص اعصاب ازطریق معاینات نخستینی که در مطب برای بیمار خود انجام می‌دهد می‌تواند احتمال ایجاد مشکلاتی در مغز و اعصاب را مورد بررسی قرار داده و بعد از انجام معاینات نخستین ازطریق پرووسیجر هایی که با استفاده از آن می توان بیماری را تشخیص داد به عنوان مثال ام آری آی، نوار عصب، نوار بینایی، سی تی اسکن، سونوگرافی کالرداپلر مغز، آزمایشات خونی و غیره همواره در پی این است که مشخص کند فرد دچار عارضه مغزی شده است یا خیر؟.

آن دسته از افرادی که به متخصص اعصاب و یا نورولوژیست مراجعه می کنند ممکن است نشانه های عصبی همچون سردرد، گیجی، کاهش هوشیاری، لرزش در اندام ها، ضعف های ناگهانی، نگاه های خیره و بدون هیچگونه واکنشی، ایجاد تغییراتی در خلق و خو، ایجاد مشکلاتی در حس بویایی و لمسی، بروز برخی از مشکلات بینایی همچون دوبینی و یا تاری دید برایشان ایجاد گردد؛ لذا می توانند این افراد بدون مراجعه به بیمارستان و یا درمانگاه به سراغ بهترین متخصص نورولوژی در منزل بروند و از خدمات مراکز درمانی که در منزل صورت می گیرد همچون مجموعه آرین طب بهره‌مند شوند و تا حد زیادی در هزینه و زمان خود صرفه جویی نمایند.

نورولوژیست ها چه کسانی هستند؟

به خاطر داشته باشید شمار زیادی از بیماری هایی که مربوط به مغز و اعصاب می شود خود را به طور قطع به یقین نشان نمی دهند و به صورت خاموش بوده از این رو بهتر است با مشاهده علائم نخستین به سرعت به پزشک متخصص اعصاب مراجعه نمایید. در صورتی که بتوانید به سرعت راه درمان را پیش بگیرید، مراجعه به موقع به پزشک متخصص اعصاب کمک زیادی در درمان خواهد کرد.

به خاطر داشته باشید نورولوژیست ها غالباً به پزشکانی گفته می شود که تمامی مشکلات و اختلالاتی که با سیستم عصب انسان مرتبط هستند شناسایی کرده و برای درمان آن به بیماران راه حل هایی را پیشنهاد و تجویز می کنند. اینگونه از پزشکان کار جراحی را انجام نداده و غالباً از شیوه های درمان مختلفی استفاده می کنند.

از جمله بیماری هایی که غالباً به واسطه نورولوژیست می توان آن ها را درمان نمود کمردرد، صرع، بیماری پارکینسون، آلزایمر، نوروپاتی محیطی، رعشه، حمله، تومور مغزی، عصب های تحت فشار، عفونت مغزی، آسیب رسیدن به طناب نخاعی و غیره می باشد.

سخن پایانی

شما می توانید به منظور رفع بسیاری از مشکلاتی که مربوط به مغز و اعصاب است به سراغ پزشک متخصص اعصاب در منزل بروید تا در بهترین و سریعترین زمان به منزل شما آمده و به ارائه خدمات مورد نیاز بپردازد. شما می توانید تمامی این خدمات را از مرکز آرین طب درخواست نمایید.

 

رزرو نوبت ویزیت پزشک متخصص اعصاب(نورولوژی) در منزل:

بارگذاری...