پزشک متخصص زنان و زایمان در منزل

پزشک متخصص زنان و زایمان در منزل
پزشک متخصص زنان و زایمان در منزل

موسسه آرین طب به بهترین شکل پزشکان را با بروز‌ترین ابزار و روابط بین سازمانی گرد هم جمع کرده است که ویزیت پزشک متخصص زنان و زایمان در منزل به شکل شبانه روزی در همه جای تهران و مطابق با نیاز مریض در کمترین زمان ممکن در اختیار آن قرار می‌دهد. ضمنا ضمانت نامه معتبر، روزمه کاری، مدرک تحصیلی این افراد نزد مجموعه موجود است.

شما می‌توانید پزشکان مختلفی را به وسیله سایت های متعدد پیدا کنید و برای آمدن به منزل و معالجه بیمار از آن‌ها استفاده کنید. لازمه اعتماد به این پزشکان، این است که از داشتن تجربه به مقدار کافی، اعتماد به مجموعه های معتبر، ارتباط این پزشک با بقیه سیستم های درمانی مانند: آزمایشگاه ها، تجهیزات تشخیصی و بقیه متخصصان می‌باشد.

وظایف پزشک در منزل

پزشک متخصص زنان و زایمان در منزل در معاینات بالینی مواردی مثل علایم و نشانه های بارداری، آزمایشات مربوط به دوران بارداری و مراقبت از مادر و بچه را بررسی خواهد کرد.
علاوه بر این مواردی که ذکر شد در صورتی که مریض به خدمات دیگری مثل سونوگرافی نیاز داشته باشد ، کارهای لازم انجام خواهد شد و در اولین زمان ممکن ارائه می‌شود.
وجه تمایز این موسسه خدمات پرستاری این است که ساز و کار بیمارستانی در این مجموعه هنگام ارائه خدمات درمانی و همین طور اعزام پزشک وجود دارد؛ به عبارت ساده‌تر  ما با ابزار کامل مثل یک بیمارستان در خانه مریض آماده خدمت رسانی خواهیم بود.

خدماتی نظیر فرستادن ابزار کامل پزشکی ، ابزاری برای نمونه گیری و فرستادن نمونه آزمایش گرفته شده از بیمار به یکی از بهترین آزمایشگاها، تشخیص و تجویز کردن دارو و … است.

هر پزشک متخصصی چه داخل بیمارستان ، چه داخل مطب و یا حتی چه داخل خانه در مقابل مریضان خود وظایفی بر عهده خواهد داشت. رعایت کردن همه این موارد توسط متخصص باید انجام شود.

 هزینه ویزیت پزشک در منزل

اساسا تعرفه قیمت ویزیت پزشک متخصص زنان و زایمان در خانه که توسط همه مجموعه‌ها ارائه شده بر مبنای ابلاغیه وزارت بهداشت در سال 1401 می‌باشد. دستمزد دریافتی و همین طور هزینه ویزیت پزشک زمان آمدن در خانه ثابت ، معین و واضح است اما در صورت نیاز به انجام بقیه خدمات، امکان تغییر دادن و زیادتر شدن نیز وجود دارد. به طور مثال محاسبه کردن تعرفه ویزیت پزشکانی که تشخیص مریضی توسط آن‌ها به ابزار جدید و مدرن پزشکی نیاز دارد تعرفه خدمات آن به طور مجموع به درخواست کننده اعلام می‌شود.

 هدف مجموعه به دست آوردن رضایت دو طرف ( پزشک_ بیمار) است. شما می‌توانید برای انجام مشاوره و دریافت کردن راهنمایی در رابطه با قیمت و هزینه ویزیت پزشک در منزل با شماره های مجموعه آرین طب تماس بگیرید.

تعرفه هزینه های خدمات درمانی و پزشکی آرین طب خیلی مقرون بصرفه است و نیازی نیست که خود را درگیر هزینه های زیاد بیمارستان‌ها و مطب های نمایید.

ویزیت در منزل

برای ویزیت پزشک در خانه، پزشک باید علاوه بر این که از دانش و تجربه کافی برخوردار است و ابزار مورد نیاز را با خود حمل می‌کند به طیف گسترده‌ای  از مهارت‌ها نیز مجهز باشد. در هنگام ملاقات با پزشک متخصص علاوه بر این که باید وضعیت جسمی و روحی مریض سنجیده شود، شرایط محیطی هم مورد بررسی و ارزیابی قرار گیرد و در صورتی که نیاز به تغییر باشد، موارد در هنگام  ویزیت به شما بیان می‌شود.

اعزام پزشک به منزل توسط مجموعه آرین طب

مجموعه آرین طب برای رفاه حال همشهریان و برای این که بیمار دچار نگرانی برای رفت و آمد به بیمارستان و مطب پزشک نباشد اقدام به یک کار ارزشمند کرده است و یک مجموعه از بهترین پزشکان متخصص را گرد هم جمع کرده است تا در صورتی که نیاز به حضور یکی از آن‌ها در منزل بیمار بود آن را به خانه بیمار بفرستد تا تحت درمان قرار گیرد.

ویزیت در منزل متخصص زنان تهران
  • دکتر متخصص زنان قیطریه
  • پزشک متخصص زنان زعفرانیه
  • متخصص زنان کامرانیه
  • ویزیت در منزل متخصص زنان فرمانیه
  • پزشک متخصص زنان الهیه
  • دکتر متخصص زنان خانه جردن
  • ویزیت متخصص زنان و زایمان در منزل پاسداران
  • دکتر متخصص زنان و زایمان در منزل تهران
  • متخصص زنان در تهران
سخن پایانی

در این نوشته در رابطه با پزشک متخصصی که برای انجام معاینه و بقیه کارهای مربوطه به منزل و بالا سر زن باردار می‌آید. این اقدام از سوی مجموعه آرین طب یک خدمت برای هم وطنان عزیز است که می‌توانید به سادگی و بدون این که نیاز به بیرون شدن از منزل باشد پزشک معالج را به خانه بیاورید و با کمترین هزینه از خدمات آن استفاده کنید.

دنبال کردن آرین طب در رسانه ها:

هم میهن

 

رزرو نوبت ویزیت پزشک متخصص زنان و زایمان در منزل:

Loading...

آبسه دندان
مشکل آبسه دندان (tooth abscess)، یکی از مسائلی است که می‌تواند به‌صورت ناگهانی و ناخواسته بدون احتساب سن پیش بیاید.
کمردرد
کمردرد- پیشگیری، علل و راه های درمان عوامل مختلفی باعث ایجاد کمردرد می شوند. براساس مطالعات علمی صورت گرفته کمردرد
تبخال لب
تبخال لب (Cold sores)، یک مشکل پوستی شایع است که توسط ویروس هرپس سیمپلکس ایجاد می‌شود. این ویروس باعث ایجاد
تبخال تناسلی
در دنیایی پر از اطلاعات، آگاهی از مسائل بهداشتی مهمی مانند تبخال تناسلی (Genital herpes) بسیار اساسی است. این بیماری
کمبود ویتامین کا
ویتامین کا، یکی از مهم‌ترین ویتامین‌هایی است که بدن ما برای حفظ سلامتی نیازمند آن است. اگرچه کمبود آن در
عفونت دندان
همه ما به دندان‌های سالم و زیبا علاقه‌مندیم، اما گاهی اوقات عفونت دندان (Tooth infection) می‌تواند این آرزو را به