پزشک متخصص اعصاب در منزل

پزشک متخصص اعصاب در منزل

برای رزرو نوبت پزشک متخصص اعصاب در منزل با شماره زیر تماس بگیرید.

پزشک متخصص اعصاب در منزل

مراقبت‌های پزشکی ویزیت در منزل، به عنوان یک راهکار نوین در ارائه خدمات بهداشتی، راحتی و آسایش بیشتری را به بیماران ارائه می‌دهد. در این روش، متخصص اعصاب به منزل بیمار می‌آیند و خدمات مورد نیاز را مستقیماً در محیط آرام و آشنای خانه ارائه می‌دهند. ویزیت متخصص مغز و اعصاب در منزل، به دلیل مزایای فراوانی که دارد، به یکی از روش‌های پرطرفدار در ارتباط با درمان بیماری‌های مغزی و عصبی تبدیل شده است.

 

پزشک متخصص اعصاب در منزل

در نظر داشته باشید در صورتی که شما با چنین مشکلاتی مواجه هستید اما نمی دانید که برای برطرف کردن چنین مشکلاتی بایستی به سراغ چه متخصصی بروید؟ باید بگوییم بسیاری از این نشانه ها می تواند مربوط به بیماری اعصاب باشد و توصیه ما این است که چنین افرادی بهتر است هر گاه با این اختلالات مواجه می شوند بایستی پیش از همه به پزشک عمومی و یا خانواده مراجعه نموده و بعد از معاینات اولیه و تشخیص پزشک می‌توانند به سراغ پزشک متخصص اعصاب بروند که مرکز آرین طب از بهترین پزشک متخصص اعصاب در منزل برخوردار است که با وجود چنین پزشکان متخصصی می توان به رفع مشکلاتی از این قبیل در منزل پرداخت. به پزشک متخصص اعصاب غالباً نورولوژیست گفته می شود که در ادامه به توضیح بیشتر در رابطه با این مفهوم خواهیم پرداخت.

همواره شمار زیادی از مراجعه‌کنندگان هنگامی که مشکلات عدیدی برایشان ایجاد می شود همچون تاری دید، سفتی عضلات، دوبینی، گزگز دست و پا و یا حتی زمین خوردن می‌تواند نشان دهنده اختلالی در آن ها باشد که نسبت به آن مطلع نیستند، از این رو به خاطر وجود چنین مشکلاتی ممکن است ندانند به سراغ چه کسی جهت درمان بروند.

 

پزشک متخصص اعصاب در منزل

 

پزشک متخصص اعصاب معمولا چه کاری انجام می‌دهد؟

در نظر داشته باشید پزشک متخصص اعصاب همواره از طریق مورد بررسی و ارزیابی قرار دادن سیستم عصب های محیطی و همچنین مغز و نخاع تلاش می کند تا مشکلاتی که همواره در این قسمت برای افراد ایجاد می شود را مورد بررسی قرار دهد، به عنوان مثال می توان آن دسته از بیمارانی را عنوان نمود که مبتلا به بیماری ام اس هستند. در واقع چنین افرادی از طریق خراب شدن پوسته عصب دچار چنین بیماری شده و پزشک از طریق تجویز یکسری آزمایشاتی در پی این است که متوجه این بیماری گردد.

پزشک متخصص اعصاب ازطریق معاینات نخستینی که در مطب برای بیمار خود انجام می‌دهد می‌تواند احتمال ایجاد مشکلاتی در مغز و اعصاب را مورد بررسی قرار داده و بعد از انجام معاینات نخستین ازطریق پرووسیجر هایی که با استفاده از آن می توان بیماری را تشخیص داد به عنوان مثال ام آری آی، نوار عصب، نوار بینایی، سی تی اسکن، سونوگرافی کالرداپلر مغز، آزمایشات خونی و غیره همواره در پی این است که مشخص کند فرد دچار عارضه مغزی شده است یا خیر؟.

آن دسته از افرادی که به متخصص اعصاب و یا نورولوژیست مراجعه می کنند ممکن است نشانه های عصبی همچون سردرد، گیجی، کاهش هوشیاری، لرزش در اندام ها، ضعف های ناگهانی، نگاه های خیره و بدون هیچگونه واکنشی، ایجاد تغییراتی در خلق و خو، ایجاد مشکلاتی در حس بویایی و لمسی، بروز برخی از مشکلات بینایی همچون دوبینی و یا تاری دید برایشان ایجاد گردد؛ لذا می توانند این افراد بدون مراجعه به بیمارستان و یا درمانگاه به سراغ بهترین متخصص نورولوژی در منزل بروند و از خدمات مراکز درمانی که در منزل صورت می گیرد همچون مجموعه آرین طب بهره‌مند شوند و تا حد زیادی در هزینه و زمان خود صرفه جویی نمایند.

 

انواع متخصص اعصاب در منزل

دسترسی به انواع متخصص اعصاب در منزل شما از طریق مرکز آرین طب امکانپذیر است. این متخصصان بسته به علاقه خود، روی اختلالات خاصی تمرکز می‌کنند، از جمله:

طب عصبی عضلانی

ویزیت متخصص مغز و اعصاب در منزل یا مطب بیماری‌های عصبی عضلانی را مورد درمان قرار می‌دهد که بر اساس نوع وراثت، سن بیمار، مکانیسم بروز بیماری، چگونگی سیر بیماری انواع مختلفی همچون: نوروپاتی، میوپاتی، نوروماسکولار دارند.

نورولوژی خواب

ویزیت متخصص مغز و اعصاب در منزل باعث می‌شود این پزشک با انجام تست خواب در منزل، الگوهای خواب و فعالیت مغزی بیمار را در طول چرخه خواب بررسی کرده و داروهای مناسب را تجویز می‌کند.

توانبخشی عصبی

آسیب دیدن عصب مغز یا ستون فقرات منجر به ناکارآمدی در مهارت و توانایی افراد می‌شود. بدین منظور برای تغییر در نگرش فرد آسیب‌دیده و افزایش مهارت‌های فردی، ویزیت متخصص مغز و اعصاب در منزل توصیه می‌گردد.

مراقبت‌های تسکینی

در این نوع مراقبت، علاوه بر تمرکز در درمان بیماری و افزایش طول عمر، به کیفیت زندگی بیمار و خانواده‌اش توجه می‌شود. برای کسب مراقبت‌های تسکینی می‌توانید ویزیت متخصص مغز و اعصاب در منزل را امتحان کنید.

عملکرد عصبی کهنسالان

با افزایش سن برخی ماهیچه‌ها تحلیل رفته و بالطبع عصب آن‌ها نیز غیرفعال می‌شود. با کمک گرفتن از ویزیت متخصص مغز و اعصاب در منزل می‌توان با تقویت عضلات، براین مشکل فائق آمد.

بیماری عصبی با تخریب آهسته

برخی بیماری‌ها با تخریب آهسته‌ی رشته‌های عصبی در درازمدت باعث ناتوانی شخص می‌شوند. این شاخه از علم عصب‌شناسی، روز به روز طرفداران بیشتری پیدا می‌کند.

مدیریت درد

اگر دارای درد تیرکشنده، مزمن، سوزشی در اثر عواملی مانند: تصادف، جراحی، عفونت، کمبود ویتامین ب، مشکل تیروئید و… هستید، ویزیت متخصص مغز و اعصاب در منزل با گرایش مدیریت درد را انتخاب کنید.

عصب‌شناسی رشدی کودکان

در ۵ تا ۱۰ درصد کودکان شاهد اختلالات رشدی ناشی از مشکلات عصبی هستیم. مشکلات عصبی در کودکی را با ویزیت دکتر مغز و اعصاب در منزل جدی بگیرید.

نورولوژی عروقی

درمان بیماری‌هایی از قبیل: سکته مغزی ایسکمیک، هموراژیک و مالفورماسیون‌های عروقی بر عهده شاخه خاصی از مغز و اعصاب است. همچنین پزشکان این شاخه با متخصصان چشم پزشکی، قلب و عروق، روان‌پزشکی در ارتباط هستند. ویزیت متخصص مغز و اعصاب در منزل، پزشکانی با این گرایش را در اختیار شما قرار می‌دهد.

 

پزشک متخصص اعصاب در منزل

 

نورولوژیست ها چه کسانی هستند؟

به خاطر داشته باشید شمار زیادی از بیماری هایی که مربوط به مغز و اعصاب می شود خود را به طور قطع به یقین نشان نمی دهند و به صورت خاموش بوده از این رو بهتر است با مشاهده علائم نخستین به سرعت به پزشک متخصص اعصاب مراجعه نمایید. در صورتی که بتوانید به سرعت راه درمان را پیش بگیرید، مراجعه به موقع به پزشک متخصص اعصاب کمک زیادی در درمان خواهد کرد.

به خاطر داشته باشید نورولوژیست ها غالباً به پزشکانی گفته می شود که تمامی مشکلات و اختلالاتی که با سیستم عصب انسان مرتبط هستند شناسایی کرده و برای درمان آن به بیماران راه حل هایی را پیشنهاد و تجویز می کنند. اینگونه از پزشکان کار جراحی را انجام نداده و غالباً از شیوه های درمان مختلفی استفاده می کنند.

از جمله بیماری هایی که غالباً به واسطه نورولوژیست می توان آن ها را درمان نمود کمردرد، صرع، بیماری پارکینسون، آلزایمر، نوروپاتی محیطی، رعشه، حمله، تومور مغزی، عصب های تحت فشار، عفونت مغزی، آسیب رسیدن به طناب نخاعی و غیره است.

 

متخصص اعصاب در منزل چه خدماتی را ارائه میدهد؟

رسیدگی به بیماران صرع و تشنجی در منزل

یکی از خدماتی که در منزل توسط پزشکان متخصص اعصاب انجام می‌شود، ویزیت بیماران صرعی و تشنجی است. این بیماران ممکن است به دلیل شدت حال و شرایط خاص خود، نتوانند به مطب پزشک مراجعه کرده و شخصاً برای درمان مراجعه کنند. از این رو بسیاری از شرکت‌ها پزشک را به منزل می‌فرستند و ویزیت و خدمات بسیاری را در منزل ارائه می‌دهند. خدماتی که برای ویزیت بیماران صرعی انجام می‌شود شامل:

 • دریافت اطلاعات کامل از خانواده و کسانی که شاهد حملات عصبی و تشنجی بودند.
 • ویزیت فیزیکی فرد بیمار.
 • نوشتن آزمایشات فوری.
 • دریافت اطلاعات کلیدی شامل علت استرس وارد شده به بیمار و مقدار آن.
 • لیستی از داروهایی که فرد در حال حاضر مصرف می‌کند و مقدار آن‌ها.
 • دریافت اطلاعات دارویی مولتی‌ویتامین‌های دریافتی فرد بیمار و یادداشت آن‌ها.

پزشک می‌تواند با انجام آزمایشات، علت تشنجات را بیان کرده و مطابق با نوع حرکت، کنترل ذهن، توان حرکتی و نوع بیماری صرع فرد بیمار را مشخص کند. در صورت لزوم پزشک متخصص آزمایشاتی را برای ناهنجاری‌های مغزی توصیه کرده و به انجام آن‌ها تاکید می‌کند. علاوه بر این، سی‌تی اسکن، تصویربرداری، ام‌آر‌ای و تست‌های لازمه را برای فرد بیمار تجویز کرده و از طریق آن به بهبود نوع بیماری فرد کمک خواهد کرد. در صورت انجام آزمایشات، پزشک در مراحل بعدی حتماً درمان‌های دارویی موثر را آغاز و به بیمار توصیه می‌کند.

رسیدگی به بیماران سکته مغزی در منزل

یکی دیگر از سرویس‌ها و خدمات پزشکان متخصص اعصاب، پیگیری و رسیدگی به بیمارانی است که دچار سکته مغزی شده‌اند. سکته مغزی که شامل ایجاد لخته خون در شریان‌های خونی مغز می‌شود، باعث ایجاد اختلال در روند کار مغز شده و موجب آسیب به قسمت‌هایی از مغز می‌شود.

گاهی شدت این آسیب به حدی زیاد است که قدرت حرکت و توان تکلم از فرد گرفته می‌شود و فرد ممکن است دچار فلج مغزی و اختلال در حرکت شود، لذا لازم است که این افراد همواره تحت نظر پزشک متخصص اعصاب قرار گیرند و از نظر پیشرفت حرکتی و حتی بیماری آن‌ها مورد آزمایش قرار گیرد.

پزشک متخصص اعصاب بوده و از نظر پیشرفت حرکتی و حتی بیماری تحت آزمایش قرار گیرند. پزشکان متخصص اعصاب می‌توانند در منزل به این بیماران رسیدگی کرده و وضعیت جسمی آن‌ها را زیر نظر بگیرند.

آزمایش‌ها و مشاهدات عینی افراد را مشاهده کنند و در صورت لزوم، داروهای فرد بیمار را تجدید کرده و یا برای آن‌ها فیزیوتراپی در منزل را تجویز کنند. ویزیت افرادی که دچار سکته مغزی شده‌اند، یکی از خدماتی است که پزشکان متخصص اعصاب در منزل انجام می‌دهند.

ویزیت بیماران ام‌اسی در منزل

از دیگر خدمات پزشکان متخصص اعصاب، ویزیت بیماران ام‌اسی در منزل است. این بیماری که نیاز به مشاهدات و پیشرفت بیماری، همچنین مقابله بیمار با این بیماری را دارد، باید توسط پزشک دائماً تحت نظر گرفته شود و آزمایشات منظمی درباره تاثیرات داروها و شرایط روحی بیمار سنجیده شود.

پزشک متخصص مشاهدات خود را یادداشت کرده و درباره شرایط روحی بیمار از خانواده وی سوالاتی را می‌پرسد. وی با این کار شرایط فعلی بیمار را سنجیده و بر اساس آن داروها و شرایط جدید را برای وی تجویز می‌کند.

در این بیماری، لازم است فرد بیمار تمرینات هوازی، قدرتی، حرکتی، تای چی، یوگا، ورزش‌های آبی، تمرین‌های تعادلی و … را انجام داده و شرایط حاصله را به پزشک متخصص ارائه دهد. پزشک در این ملاقات وظیفه دارد، جواب تست‌ها و آزمایشات را بررسی کرده، داروهای مورد نیاز را کاهش داده و یا بررسی کند. در این شرایط ممکن است، داروهای جدیدی اضافه شود. بهتر است، تمامی شرایط موجود درباره بیماری فرد بیان شده و جواب تمامی آزمایشات در اختیار پزشک قرار بگیرد.

پزشکان متخصص اعصاب برای ویزیت بیمارانی از قبیل، کسانی که دچار سردردهای میگرنی و خوشه‌ای هستند، کسانی که دچار بیماری‌های اختلالات عصبی و عضلانی هستند، افرادی که دچار اختلالات نخاعی هستند نیز ویزیت در منزل انجام می‌دهند و به انجام خدمات می‌پردازند. این افراد یا پزشکان، خدمات مشابه بسیاری که در بالا ذکر شد را در منزل انجام داده و به ارائه آن خدمات می‌پردازند.

پزشک متخصص اعصاب در منزل

 

بیماری‌های مغز و اعصاب

با بروز علائم زیر در فرد می‌توان از خدمات ویزیت پزشک مغز و اعصاب در منزل کمک گرفت:

 • مننژیت: این بیماری عصبی در اثر التهاب پرده‌های پوشاننده مغز و نخاع ایجاد می‌شود، عامل آن ویروس یا باکتری است. علائم آن شامل حالت تهوع و استفراغ مداوم است.
 • تشنج و صرع: یک بیماری عصبی است که مرتبط است با فعالیت الکتریکی و غیرطبیعی مغز.
 • بیماری آلزایمر و زوال عقل: بیماری پیشرونده‌ای است که در اثر از بین رفتن تدریجی مغز ایجاد می‌شود. این بیماری بیشتر در سالمندان اتفاق می‌افتد و از همین رو پرستار در منزل جهت سالمند برای این بیماران بسیار مفید است.
 • سکته مغزی، آنوریسم و فلج کلی بدن یا یک طرف بدن: در اثر لخته شدن خون یا پارگی عروق و نرسیدن اکسیژن و مواد مغذی به مغز، ایجاد می‌شود.
 • میگرن و سردردهای شدید و مزمن: اغلب همراه با حالت تهوع و اختلال در بینایی است.
 • مولتیپل اسکلروزیس: این بیماری مزمن بوده و در اثر آسیب به سلول‌های عصبی مغز و نخاع به وجود می‌آید که با بی‌حسی عضلانی، اختلال گفتاری، تاری دید و خستگی شدید همراه است.
 • بیماری پارکینسون: این بیماری پیشرونده به علت کمبود دوپامین در مغز ایجاد می‌شود و نشانه آن لرزش و سفتی عضلات است.
 • تومور مغزی: رشد غیرطبیعی سلول‌های مغز و اختلال در عملکرد مغز.
 • ضربه مغزی: آسیب به مغز به وسیله‌ی یک ضربه خارجی ضربه به سر در اثر سقوط، تصادف یا سندروم تکان کودک و افزایش فشار و خونریزی مغزی و شکستگی جمجمه و تغییر حالت هوشیاری و اختلال موقت یا دائمی عملکردهای شناختی، جسمی، روانی و اجتماعی.
 • سندرم توره و اختلالات عملکردی: یک اختلال عصبی است که همراه است با تیک‌های غیرارادی و صدای بلند.
 • اسکلروز جانبی آمیوتروفیک ALS: از بین رفتن تدریجی نورون‌های حرکتی سیستم عصبی مرکزی و ام‌اس یا فلج عضلانی.

آیا ویزیت متخصص اعصاب در منزل برای رده سنی خاصی است؟

ممکن است با خود تصور کنید که خدمات درمان در منزل تنها برای افراد سالمند فراهم است، اما خوشبختانه ویزیت پزشک در منزل برای افراد در شرایط مختلف مانند بانوان باردار، بیماران خاص، افراد کم‌توان و … در همه رده‌های سنی از کودکان تا سالمندان ممکن شده است. پس اگر نیاز به معاینه پزشک در زمینه مشکلات مغز و اعصاب یا سایر بیماری‌ها دارید، می‌توانید با مرکز آرین طب تماس بگیرید تا در اسرع وقت به نیاز خود دست یابید.

پیشگیری از مشکلات مغزی و عصبی

انجام اقدامات زیر می‌تواند از احتمال بروز مشکلات مغزی و عصبی کاهش دهد:

رژیم غذایی متعادل

رژیم غذایی حاوی انواع ویتامین‌ها، کم چرب، کم نمک، دارای آب و مایعات زیاد همراه با فیبر یا سبوس به ترمیم بافت‌های عصبی کمک می‌کند. با ویزیت متخصص مغز و اعصاب در منزل، پزشک در حین درمان و پس از آن، رژیم غذایی خاصی را توصیه می‌کند.

انجام ورزش منظم و بدون استرس

برای تنظیم سوخت و ساز مناسب بدن و کاهش عوامل لختگی خون، انجام تمرینات ورزشی مداوم دور از استرس توصیه می‌شود تا دیگر نیازی به هیچ گونه خدمات درمانی از قبیل ویزیت فوق تخصص مغز و اعصاب در منزل نداشته باشید.

عدم استعمال دخانیات

مصرف دخانیات می‌تواند بر عروق اثرگذار باشد. دخانیات را عامل ایجاد 25 نوع سرطان در جهان می‌دانند. کاهش مصرف دخانیات، کاهش مراجعه به مراکز درمانی یا درخواست ویزیت دکتر مغز و اعصاب در منزل را به دنبال دارد.

کنترل فشار خون و دیابت

مشکلاتی مثل فشار خون و دیابت از عملکرد مناسب سیستم عصبی می‌کاهند. با کنترل این عوامل به بهبود عملکرد سیستم عصبی کمک کنید.

عدم مصرف الکل و دارو

مصرف دراز مدت الکل یا داروهای غیر مجاز عوارض جانبی زیادی را برای سیستم عصبی در پی دارد. حداقل از مصرف این مواد اجتناب کنید تا نیازی به ویزیت دکتر مغز و اعصاب در خانه خود نداشته باشید.

استراحت کافی

استراحت کافی از فشار عصبی در طی روزمره کاسته و احتمال بروز مشکلات مغزی و عصبی را کاهش می‌دهد. در نتیجه، مشاهده کاهش مراجعه به مطب یا کاهش درخواست خدمات ویزیت متخصص مغز و اعصاب در منزل خواهیم بود.

افزایش تمرکز

یادگیری مهارت‌های جدید، یادداشت‌برداری، نگرش مثبت و انجام تمرینات فکری می‌تواند برخی علائم مشکلات مغزی از قبیل فراموشی را کاهش دهد. می‌توانید جهت مشاوره از طریق ویزیت متخصص مغز و اعصاب در منزل اقدام کنید.

محافظت از خود

با محافظت از خود توسط کلاه و کمربند ایمنی در رانندگی، محل کار و دقت در عبور از پله‌ها از ضربه به سر جلوگیری کنید و شانس مراجعه به مطب یا درخواست ویزیت متخصص مغز و اعصاب در منزل را کاهش دهید.

مزایای ویزیت متخصص اعصاب در منزل

مشاوره مغز و اعصاب در منزل نسبت به زمانی که فرد ناچار به مراجعه به مراکز درمانی یا مطب دارای مزایایی است که در ادامه آن‌ها را بیان می‌کنیم:

نداشتن محدودیت زمانی برای معاینه بیمار

معمولا هنگام مراجعه به بیمارستان و یا سایر مراکز بهداشتی، در اغلب مواقع مدت زمان محدودی برای معاینه صرف می‌شود و در این صورت، احتمال تشخیص اشتباه پزشکی بالا می‌رود. اما ویزیت پزشک مغز و اعصاب در خانه، معاینه بیمار در محیطی آرام و به دور از عجله انجام می‌شود. به همین دلیل پزشک می‌تواند با دقت کار خود را انجام دهد و کمک‌های بیشتر و بهتری به بیمار ارائه کند.

صرفه‌جویی در زمان و هزینه

افراد برای مراجعه به مراکز درمانی، به ویژه زمانی که در شهرهای بزرگ و شلوغی مانند تهران زندگی می‌کنند، علاوه بر هزینه‌های رفت و آمد، زمان زیادی را صرف می‌‌کنند. اما با درخواست دریافت خدمات درمانی در منزل، به عنوان مثال ویزیت پزشک مغز و اعصاب در تهران می‌توانند در پول و زمان خود صرفه‌ جویی کنند.

مناسب برای سالمندان و افراد دارای شرایط خاص

منتقل کردن سالمندان و یا افرادی که به بیماری‌های خاصی مانند معلولیت دچار هستند، اغلب برای خانواده‌هایشان سخت است. علاوه بر این خود بیمار نیز در این جابجایی‌ها اذیت می‌شود. به همین دلیل فراهم کردن شرایط مناسب برای ملاقات متخصص مغز و اعصاب در منزل، علاوه بر راحت‌تر کردن روند تشخیص و درمان برای آن‌ها، به حفظ حریم خصوصی‌شان نیز کمک می‌کند.

پیشگیری از ابتلای فرد به بیماری‌های مسری

شلوغی بیمارستان‌ها و سایر مراکز درمانی می‌تواند منجر به انتقال بیماری‌های مسری مانند سرماخوردگی شود. در چنین حالتی بیماران آسیب پذیر مانند افرادی که به بیماری‌های خاص مبتلا هستند یا سالمندان در معرض خطر خواهند بود. انجام ویزیت نورولوژیست در منزل می‌تواند به راحتی از این عوارض پیشگیری کند.

امکان معاینه و بررسی دقیق‌تر

ویزیت متخصص مغز و اعصاب در منزل به دلیل آرامش محیط، امکان تمرکز بیشتری بر روی بیمار و شرایط او ایجاد می‌کند. علاوه بر این، در چنین شرایطی به دلیل درک بیشتر پزشک از محیطی که بیمار در آن قرار دارد، امکان معاینه و ارزیابی بهتر بیمار فراهم خواهد بود.

پزشک متخصص اعصاب در منزل

دکتر متخصص اعصاب تهران

 • دکتر متخصص نورولوژی در منزل قیطریه
 • متخصص اعصاب زعفرانیه
 • پزشک متخصص اعصاب کامرانیه
 • متخصص اعصاب خانه
 • دکتر متخصص اعصاب فرمانیه
 • متخصص اعصاب الهیه
 • پزشک متخصص اعصاب جردن
 • دکتر متخصص اعصاب در منزل پاسداران
 • متخصص نورولوژی در تهران
 • دکتر نورولوژی در تهران

 

در آخر…

شما می توانید به منظور رفع بسیاری از مشکلاتی که مربوط به مغز و اعصاب است به سراغ پزشک متخصص اعصاب در منزل بروید تا در بهترین و سریع‌ترین زمان به منزل شما آمده و به ارائه خدمات مورد نیاز بپردازد. شما می توانید تمامی این خدمات را از مرکز آرین طب درخواست نمایید.

دنبال کردن آرین طب در رسانه ها:

خبر فارسی

 

رزرو نوبت ویزیت پزشک متخصص اعصاب(نورولوژی) در منزل:

Loading...

درمان زخم پای دیابتی در منزل
زخم پای دیابتی یکی از مشکلات جدی و پررنگ در افراد مبتلا به دیابت است که اغلب ناشی از مشکلات
درمان میگرن در منزل
میگرن به عنوان یک بیماری نوروژنیک، اثرات گسترده‌ای بر زندگی روزمره افراد مبتلا دارد و یکی از شایع‌ترین عوامل محدود
بیماری‌های شایع سالمندان
با افزایش سن، بدن انسان دچار تغییرات طبیعی و غیرقابل اجتنابی می‌شود که می‌تواند منجر به بروز بیماری‌های مختلفی گردد.
درمان کاهش هوشیاری در منزل
کاهش هوشیاری وضعیتی است که در آن فرد توانایی خود را برای توجه، آگاهی و پاسخگویی به محیط اطراف از
پذیرش بیمار آی سی یو در منزل
پذیرش بیمار آی سی یو در منزل (Admission of ICU patients at home) به عنوان یک گزینه جایگزین برای بیمارانی
پرستاری از بیمار آلزایمری در منزل
بیماری آلزایمر، (Nursing Alzheimer's patient at home) یکی از چالش‌های بزرگ سلامتی در جوامع جهانی به شمار می‌رود که نه

مقالات مرتبط

بلفاروپلاستی

بلفاروپلاستی

بلفاروپلاستی (blepharoplasty) عبارت است از یک جراحی که در آن پوست، چربی، ماهیچه اضافی اطراف پلک‌های بالا و پایین برداشته یا جابجا شده و می‌تواند

بیشتر بخوانید »

این مطلب را به اشتراک بگذارید

آخرین مقالات

درمان میگرن در منزل

درمان میگرن در منزل

میگرن به عنوان یک بیماری نوروژنیک، اثرات گسترده‌ای بر زندگی روزمره افراد مبتلا دارد و یکی از شایع‌ترین عوامل محدود کننده در انجام فعالیت‌های روزانه

بیشتر بخوانید »