پزشک متخصص کلیه در منزل

نگداری از سالمندان

پزشک متخصص کلیه در منزل

همان طور که می دانید کلیه ها چند کارایی مهم و حیاتی را در بدن اعمال می کنند. که یکی از مهم ترین آن ها رفع مواد و مایع های زاید از خون می باشد. پزشک متخصص کلیه متخصص نفرولوژی که به نفرولوژیست نیز معروف است، پزشکی است که در رابطه با مشکلات مرتبط با کلیه تخصص دارد و مشکلاتی مثل عفونت، بیماری های کهنه و نارسایی های کلیوی را درمان می کند. این پزشک درباره تاثیر بیماری ها و اختلال عملکردهای کلیوی به بقیه نقاط بدن، آگاه می باشد. چنانچه از مشکلات کلیوی به هر دلیلی رنج می برید، امکان دارد که ویزیت متخصص نفرولوژی کلیه و مجاری ادراری در منزل برایتان مفید واقع شود.

ویزیت متخصص نفرولوژی کلیه در منزل

اغلب بیمارانی که دارای بیماری های کلیوی یا فشار خون هستند از طریق پزشکان عمومی به متخصصان نفرولوژی ارجاع داده می شوند. البته امروزه می توان از خدمات ویزیت متخصص نفرولوژی کلیه و مجاری ادراری در منزل استفاده کرد. زمان ویزیت متخصص نفرولوژی در منزل، پزشک یک سری معاینات فیزیکی به روی بیمار انجام می دهد و سابقه های پزشکی بیمار را بررسی کرده و چکاب اولیه را تجویز می کند. این چکاب شامل ازمایش خون و ادرار، سونو گرافی و … می باشد که با توجه به نوع بیماری، امکان دارد متفاوت باشد.

امروزه شاهد پیشرفت های قابل توجهی در دنیای پزشکی هستیم و فناوری ها و اختراعات زیادی در ارایه خدمات پزشکی صورت گرفته است. در زمان های قدیم پزشکانی که بیماران خود را در منازلشان ویزیت می کردند، تجهیزات زیادی نداشتند اما این روزها خیلی از این تجهیزات پزشکی قابلیت حمل داشته که پزشک می تواند آن ها را با خود به منزل بیمار ببرد. امروزه تجهیزاتی مهیا گردیده است تا تشخیص و درمان بیماری ها در منزل بیمار به طور دقیق اعمال گردد. ویزیت پزشک در منزل موجب صرفه جویی در هزینه و وقت افراد می گردد و لازم نیست تا بیماران، ساعات زیادی را در خیابان و ترافیکها و نوبت طولانی کلینیک ها و مطب ها منتظر بمانند.

مجموعه آرین طب، یکی از معتبر ترین مراکز درمانی است که ارائه دهنده خدمات ویژه ویزیت پزشکان در منزل می باشد. پزشکان این مجموعه از متبحر ترین پزشکان متخصص هستند که ارائه دهنده بهترین خدمات تشخیص و درمان بیماری ها در منزل می باشند.متخصصانی که جهت ویزیت بیمار به منزل وی مراجعه می کنند، کلیه مشکلات و نیاز های آنان را در نظر می گیرند و پزشک متخصص نفرولوژی کلیه نیز می تواند یک راه حل درمانی عالی را برای بیماران تجویز کند چون زمانی که بیمار در منزل و رخت خواب خویش در حال استراحت است، متخصص به بالین وی حاضر گردیده و بدین ترتیب روند درمان و بهبود راحت تر و با سرعت بیشتر انجام می گردد.

مهارت های مورد نیاز متخصص نفرولوژی

جهت ویزیت متخصص نفرولوژی کلیه در خانه  باید پزشکی را انتخاب کرده که دارای مهارت هایی الزامی باشد مثل:

مهارت های علمی: یعنی می بایست دارای ذهنیت علمی مانند: علوم زیست شناسی، فیزیولوژی و شیمی بدن انسان و… باشد.

فرآیند گرا: پزشک نفرولوژی بایستی دارای دانش نظری و علمی مثل: کاتتریزاسیون ورید مرکزی و بیوپسی کلیه باشد.

پشتکار وصبوری: نفرولوژیست می بایست بسیار صبور و مصمم باشد تا جهت درمان مشکلات بیمار بتواند سعی و تلاش بیشتری کند. درباره مشکلات کلیوی گوناگون، بیمار معمولا احتیاج به درمانی با مدت زمانی طولانی تر و حمایت پزشک دارد و روند بهبود هم امکان دارد کمی کند باشد، به همین جهت پزشک نفرولوژی می بایست دارای صبر وشکیبایی باشد تا به سلامت بیمار و روند بهبودش کمک کند.

کارشناس موضوعی:داشتن تخصص در زیر شاخه های تخصصی نفرولوژی مثل: گلومرولونفریت، نفرولوژی کودکان و … می تواند به متخصص یاری دهد تا بهتر و عمیق تر در این راه فعالیت کند.

سخن پایانی:

نفرولوژیست ها می توانند به صورتی بیماری های مربوطه را مداوا کنند که بر روی کلیه ها و قابلیت آن ها موثر واقع شود مثل نارسایی های کلیوی یا دیابت. پس چنانچه دچار بیماری و مشکلات کلیوی شده اید و قادر به مراجعه نزد متخصص نیستید، پیشنهاد می کنیم در حداقل زمان ممکن برنامه ریزی ویزیت متخصص نفرولوژی در منزل را انجام دهید. مجموعه آرین طب با بهترین نفرولوژیست ها آماده اعزام پزشک و خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.

رزرو نوبت ویزیت پزشک متخصص نفرولوژی ( کلیه ) در منزل:

بارگذاری...