پزشک متخصص گوارش در منزل

پزشک متخصص گوارش در منزل

پزشک متخصص گوارش در منزل

اگر شما هم نیاز به ویزیت کردن پزشک متخصص گوارش در منزل دارید و امکان مراجعه کردن شما به صورت حضوری به یکی از مراکز درمانی وجود ندارد ما پزشکانی با هر تخصص را به خانه شما اعزام خواهیم کرد.بدون این که محدودیتی در محل زندگی شما وجود داشته باشد، در هر کجا از شهر تهران که هستید پزشکان ما خود را در کمترین زمان ممکن به شما خواهد رساند تا خدمات‌رسانی به بهترین صورت و با کمترین قیمت برای مریض شما، انجام گیرد.

شما بعد از مراجعه به سایت آرین طب میتوانید سفارش خود را ثبت نمایید تا آرین طب در اسرع وقت پزشک مربوطه را به محل اعزام نماید. این مجموعه از پزشکان متخصص در هر حوزه بهترین خدمات را ارائه می‌نماید.

مزایای ویزیت در منزل برای بیمار و خانواده

فرایند درمان کردن در خانه که یک فضای امن و آشنا برای بیمار می‌باشد در راحتی و بهبودی زودهنگام مریض کمک خواهد کرد. ویزیت کردن پزشک در خانه میتواند تا 80% هزینه های درمان در بیمارستان را کمتر کند.

ویزیت کردن پزشک متخصص گوارش در خانه و انجام مراقبت های بهداشتی در خانه مشکلات شلوغی و ترس مرکز های درمانی را به دنبال نخواهد داشت. برای منتقل کردن مریض به مراکز درمانی یکی دو نفر هم همراه مریض درگیر پروسه درمان خواهد بود و همین باعث هدر رفتن وقت برای خانواده خواهد شد.

مراجعه کردن پزشک به بالین بیمار به ویژه در مریضان سالمند. در او حس خوبی به وجود خواهد آورد و در کمال آرامش و بدون دردسر روند درمان و بهبودی را طی خواهد کرد.

شرح حال بیمار در ارتباط با پزشک

زمانی که میخواهید به وسیله تماس تلفنی اقدام به درخواست اعزام پزشک متخصص به خانه نمایید باید اطلاعات پایین را آماده کرده و به کارشناس ما شرح دهید .

نام و سن مریض را بگویید

سابقه بیماری او را تشریح کنید

داروهایی که الان استفاده میکند را نام ببرید

علائم و نشانه های بیماری ( مثل ضعف،تب،لرز،بی اشتها بودن،سردرد،عفونت) را توضیح دهید

اگر بیمار درد دارد در کدام یک از اعضای بدن خود درد را احساس می‌کند.

آرین طب چه تخصص‌هایی ارائه می‌دهد؟

در این مجموعه علاوه بر پزشکان عمومی که برای مراحل ابتدایی مریضی بیماری و همین طور چک‌آپ کلی سلامت اشخاص به شما خدمت رسانی می‌کند، در موارد تخصصی که نیاز به پزشک متخصص بر کنار مریض در خانه باشد، پزشک متخصص آرین طب آماده‌اند تا به کمک شما بیایند.

ویزیت کردن پزشک در خانه یکی از سرویس‌های ما برای یاری رساندن به مریضان است. پزشکان متخصص در انواع زمینه‌ها در آرین طب آماده‌ی ارائه‌ کردن خدمات به شما و نزدیکان شما می‌باشند.

ویزیت پزشک متخصص در همه مناطق تهران

درحالی‌که امکان دارد محل زندگی شما از بیمارستان و درمانگاه‌ها یا مطب پزشکان متخصص فاصله زیاد داشته باشد و مریض برای رفتن به آنجا مجبور است تا سختی‌های زیادی را تحمل کند، سرویس‌دهی به مریضان و خدمات رسانی توسط پزشکان متخصص مجموعه آرین طب در همه مناطق تهران امکان‌پذیر می‌باشد. کافی است تا با مجموعه ما در ارتباط باشید.

در شهر تهران بدون این که محدودیت مکانی داشته باشید در هر کجای شهر که زندگی می‌کنید می‌توانید با مجموعه ما تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت نمایید پزشکان متخصصان در سریع‌ترین زمان ممکن در محل مورد نظر حاضر می‌شوند و خدمات مربوطه را به طور کامل انجام می‌دهند. در این صورت است که بیمار شما بدون نگرانی و دغدغه و زحمت مراحل درمان را سپری خواهد کرد.

هزینه‌ی ویزیت پزشک متخصص در منزل

باید این مسئله را هم مد نظر قرار داد که هزینه مراجعه کردن مریض به مطب و کلینیک تنها هزینه مربوط به ویزیت نیست. مریض و همراهش از زمانی که منتظر حضور پیش پزشک هستند در مطب او تا زمان برگشتن به خانه چند ساعت را  از دست خواهد داد علاوه بر این مشکلات و هزینه های زیاد رفت و آمد دیگری نیز متحمل می‌شوند. که در صورت حضور پزشک این هزینه‌ها نخواهد شد.

پزشک متخصص گوارش در منزل
  • دکتر متخصص گوارش در منزل قیطریه
  • پزشک متخصص گوارش زعفرانیه
  • متخصص گوارش کامرانیه
  • دکتر متخصص گوارش فرمانیه
  • پزشک متخصص گوارش الهیه
  • دکتر متخصص گوارش خانه جردن
  • پزشک متخصص گوارش پاسداران
  • متخصص کبد در تهران
  • ویزیت در منزل پزشک کبد
  • متخصص کبد در منزل
سخن پایانی

در این مقاله در رابطه با پزشک متخصص گوارش مطالبی بیان شد. گوارش یکی از قسمت های بدن انسان است که در خیلی از موارد انسان را با مشکل مواجه می‌کند. بیماران کهنسالی که توان رفتن به بیرون از خانه را ندارند و یا شما که حوصله شلوغی‌ها و ترافیک خیابان‌ها و مطلب پزشک را ندارید می‌توانید با مجموعه آرین طب تماس بگیرید تا بهترین متخصصان را برای درمان بیمار شما بفرستند. این مجموعه بهترین خدمات را با بهترین پزشکان و کمترین قیمت ارائه می‌کند.

دنبال کردن آرین طب در رسانه ها:

پزشک دات بست

 

رزرو نوبت ویزیت پزشک متخصص گوارش در منزل:

Loading...

آمبولی ریوی ( Pulmonary Embolism ) انسداد عروق خونی ریه توسط یک آمبولی است ؛ آمبولی توده ای است که
پنومونی ( Pneumonia ) یک فرایند التهابی در ریه و فضا های آلوئولی در اثر عفونت است ؛ پنومونی باکتریایی
دیالیز ( Dialysis ) یک فرایند دائمی یا موقت است که به طور مصنوعی جایگزین عملکرد دفعی کلیه‌ ها می‌شود
اختلال شخصیت وابسته ( Dependent personality disorder ) نوعی اختلال روانی بوده که در آن فرد وابستگی شدید و غیر
اختلال شخصیت ضد اجتماعی ( Antisocial Personality Disorder ) یکی از بیماری های دسته نمایشی ، هیجانی و دمدمی می
اختلال شخصیت خودشیفته یا نارسیستیک ( Narcissistic personality disorder ) یکی از بیماری های دسته نمایشی ، هیجانی و دمدمی