پزشک متخصص اطفال در منزل

پزشک متخصص اطفال در منزل

برای رزرو نوبت پزشک متخصص اطفال در منزل با شماره زیر تماس بگیرید.

پزشک متخصص اطفال در منزل

متخصصان اطفال در منزل، یک راهکار در سیستم بهداشت و درمان است که به والدین و کودکان امکان می‌دهد تا با حفظ راحتی و آسایش خود در محیط خانگی، از خدمات پزشکی با کیفیت بالا بهره‌مند شوند. این سرویس‌ها توسط پزشکان متخصص و پرستاران با تجربه ارائه می‌شود که با حضور در محل زندگی بیمار، به ارائه خدمات پزشکی، پیشگیری، تشخیص و درمان بیماری‌های کودکانه می‌پردازند.

ویزیت متخصص اطفال در منزل مزایای زیادی دارد که شامل راحتی بیشتر برای کودک و والدین، کاهش استرس کودکان در محیط بیمارستان، ارائه خدمات پزشکی با کیفیت بالا و با توجه به نیازهای خاص هر بیمار و ایجاد ارتباط نزدیکتر و موثرتر بین پزشک و خانواده است.

در این روش، پزشک متخصص اطفال با توجه به شرایط و نیازهای مراجعه‌کنندگان، معاینه، تشخیص و درمان بیماری‌های کودکانه را انجام می‌دهد و در صورت لزوم، مشاوره‌های لازم را به والدین نیز ارائه می‌دهد. این سرویس‌ها به دلیل افزایش راحتی و کاهش هزینه‌ها، به عنوان یک جایگزین موثر و موثرتر برای مراجعه به بیمارستان‌ها، مورد توجه و استقبال بیشتری قرار گرفته است.

 

پزشک متخصص اطفال در منزل

در نظر داشته باشید به طور معمول پزشک متخصص اطفال در منزل شخصی است که در زمینه سلامت کودکان به لحاظ جسمی و روحی تخصص دارد. این افراد از طریق انجام دادن معاینات لازم و همچنین انجام یکسری تست ها و آزمایش هایی به دنبال این هستند تا در رابطه با شرایط رفتاری و جسمانی کودک اطلاعات دقیقی را به دست آورند و سپس به دنبال راهکار و درمان بیماری که ممکن است در کودک وجود داشته باشد هستند. به طورکلی پزشک متخصص اطفال از طریق ارائه خدماتی همچون چکاپ کودکان همچنین مورد بررسی قرار دادن نشانه های رشد تا حد زیادی در زندگی آینده آنان تاثیرگذار هستند.

از یاد نبرید که کودکان به خاطر وجود دلایل گوناگونی همچون عدم توانایی در رابطه با بیان کردن برخی از مشکلات عدم وجود سیستم ایمنی قوی، ناتوانی در محافظت از خویش، افزایش ویروس ها و باکتری های مختلف در بدن و در برخی از موارد عدم آگاهی والدین در رابطه با بیماری هایی که ممکن است کودکان به آن ها گرفتار شوند، لذا احتمال اینکه کودکان به انواع بیماری ها مبتلا شوند بیشتر خواهد بود؛ به همین خاطر بهتر است در صورت بروز کوچکترین مشکلی در سیستم ایمنی کودکان خود به سراغ پزشک متخصص اطفال بروید و در صورت نیاز می توانید از خدمات پزشک متخصص اطفال در منزل بهره مند شوید این خدمات می‌تواند از سوی مرکز آرین طب برای درخواست کنندگان ارسال شود.

 

دلایل مراجعه به پزشک متخصص اطفال در منزل

در برخی از موارد بهتر است مشکلاتی که برای کودکان به وجود می آید را جدی بگیرید و حتماً به سراغ پزشک متخصص کودکان در منزل جهت رفع چنین مشکلاتی باشید، به عنوان مثال ممکن است از نظر شما گریه های مستمر، سرفه، سرماخوردگی، تب، دل درد و غیره جزئی به نظر آید اما در کنار این مشکلات سایر مشکلاتی همچون بی حالی، ورم لوزالمعده، خارش های پوستی، اسهال و استفراغ، خشکی دهان، گوش درد، عدم رشد مناسب، کاهش تعداد دفعات ادرار کودکان و غیره از جمله مشکلاتی است که حتماً باید جهت رفع آن‌ها به دکتر متخصص اطفال مراجعه نمایید.

در برخی از موارد ممکن است وسیله نقلیه لازم جهت رفت و آمد به مراکز درمانی و مراجعه به پزشکان متخصص موجود در شهر را نداشته باشید همچنین در کلاشهر ها شاهد ترافیک های بزرگ هستیم که در نزدیک هر یک از مطب ها و مراکز درمانی ممکن است جای پارک مناسب یافت نشود، علاوه بر آن آلودگی یک فضا به خاطر حضور سایر بیماران منجر می گردد تا پدر و مادر ها تمایل به استفاده از دکتر متخصص اطفال در منزل داشته باشند و کودک خود را در منزل درمان نموده و او را تحت نظر پزشک در منزل قرار دهند.

 

پزشک متخصص اطفال در منزل

 

استفاده از خدمات پزشک متخصص اطفال در منزل

به خاطر داشته باشید ممکن است یکسری مشکلاتی برای کودکان به وجود آید که هر چه سریعتر باید پزشک را در جریان این مشکلات بگذارید. عموما هنگامی که متوجه کوچکترین مشکل در وضعیت کودک خود می شوید بهتر است جهت درمان اقدامات لازم را انجام دهید تا در آینده برای کودک مشکلات وخیمی ایجاد نگردد.

شما می توانید از تمامی خدمات پزشک متخصص اطفال در خانه  بهره مند شوید. در واقع هر یک از این خدمات برایتان این امکان را خواهد داد تا در هر ساعتی که از شبانه روز بخواهید با در میان گذاشتن وضعیت کودک خود با پزشک متخصص اطفال به رفع مشکلات ایجاد شده بپردازید. هنگامی که پزشک به منزل وارد می شود با انجام تمامی معاینات و بررسی ها سعی می کند تا روند درمان را برای کودک آغاز کند و اگر شرایط کودک به گونه‌ای باشد که نیازمند انجام تزریقات است در صورت لزوم قادر به انجام این تزریقات در منزل بوده و یا در صورت احتمال ایجاد شرایط حادتر و نیازمند به دستگاه های پیشرفته تر می توان طبق تجویز پزشک کودک را به سایر مراکز درمانی ارجاع داد.

 

ویژگی‌های ویزیت پزشک متخصص اطفال در منزل

دانستن اینکه موسسه ارائه دهنده خدمات ویزیت پزشک اطفال در خانه چه ویژگی‌هایی دارد به شما کمک می‌کند از تمام قابلیت‌های در نظر گرفته شده توسط مسئولان این مراکز آگاه شوید و خواستار بهره‌مندی از آن باشید. ویژگی‌های خدمات ویزیت پزشک کودکان در خانه عبارتند از:

 • اعزام پرستار یا پزشک در کمترین زمان ممکن.
 • ارائه کلیه خدمات پرستاری و پزشکی در منزل به صورت 24 ساعته و شبانه‌روزی.
 • داشتن مجوز رسمی از وزارت بهداشت.
 • پشتیبانی کامل از خدمات اعزام پزشک اطفال درب منزل.
 • آمادگی متخصصان آقا و خانم برای اعزام به خانه بیماران.
 • داشتن سابقه بلندمدت کاری در بیمارستان‌های معتبر.
 • امکان ارسال دارو و تجهیزات پزشکی به همراه کادر درمان بر اساس درخواست شما.
 • پوشش خدمات ویزیت متخصص و فوق تخصص اطفال در مناطق مختلف تهران.
 • مشارکت بیمه‌ها در ارائه خدمات پزشکی و پرستاری در منزل با تحویل رسیده مهر شده.

 

 

وظایف متخصص اطفال در منزل

کنترل و چکاب کودک در دوره های مشخص

در این بخش، پزشک متخصص اطفال به بررسی وضعیت کلی کودکان پرداخته و اطمینان حاصل می‌کند که رشد و توسعه آن‌ها در دوره‌های زمانی مشخصی مطابق با استانداردهای پزشکی است. این بررسی شامل بررسی وضعیت قد، وزن و رشد کودک، بررسی بینایی و شنوایی و اجرای یک تست فیزیکی کامل بر روی کودک می‌باشد.

بررسی سلامت و عملکرد اندام های داخلی

در این بخش، پزشک متخصص اطفال وضعیت سلامت اندام‌های داخلی کودک را بررسی کرده و از عملکرد صحیح قلب، ریه، کلیه‌ها و سایر اندام‌های داخلی بدن اطمینان حاصل می‌کند.

بررسی سلامت پوست

در این بخش، پزشک متخصص اطفال به بررسی وضعیت پوست کودک می‌پردازد و مشکلاتی نظیر حساسیت‌های پوستی، خشکی و آفتاب‌سوختگی را بررسی می‌کند و راهکارهایی برای مراقبت از پوست کودک ارائه می‌دهد.

بررسی سلامت روانی

در این بخش، پزشک متخصص اطفال به بررسی وضعیت روانی کودک می‌پردازد و از سلامت روانی آن‌ها اطمینان حاصل می‌کند. در صورت وجود اختلالاتی نظیر بیش‌فعالی، نقص توجه یا افسردگی، پزشک راهنمایی‌های لازم را به والدین ارائه می‌دهد.

شرح وظایف پزشک متخصص اطفال

در این بخش، وظایف و مسئولیت‌های پزشک متخصص اطفال از جمله بررسی وضعیت واکسیناسیون، بررسی وضعیت رژیم غذایی کودک، بررسی نرمال بودن رشد مهارت‌ها و رفتارهای کودک، شناسایی و درمان بیماری‌ها و ارائه اطلاعات در زمینه بهداشت و پیشگیری از بیماری‌ها آورده شده است.

مراقبت های پیشگیرانه

انجام معاینات دوره‌ای که نشان دهنده رشد کودک است و از اهمیت بسیاری برخوردار است.

تجویز واکسن‌ها طبق دوره‌های مناسب.

ارائه آموزش‌های لازم به والدین درباره تغذیه کودک.

مدیریت بیماری‌های مزمن.

متخصصان اطفال موظف هستند از کودکانی که شرایط خاصی دارند و به بیماری‌هایی مانند آسم، دیابت، بیماری‌های قلبی و یا سندروم مبتلا هستند، مراقبت کرده و آن‌ها را تحت درمان قرار دهند.

 

پزشک متخصص اطفال در منزل

 

چه زمانی کودک نیاز به ویزیت پزشک در منزل دارد؟

بهتر است برخی مشکلات فوراً به پزشک گزارش شود، زیرا گاهی این اقدام می‌تواند از بروز مشکلات و بیماری‌های جدید، که ممکن است وخیم باشند، جلوگیری کند.

خدمات پزشکی کودکان در منزل این امکان را به شما می‌دهد تا در هر ساعت از شبانه‌روز نگرانی‌های خود را درباره فرزندتان رفع کنید. با حضور پزشک متخصص اطفال در منزل تهران، تمامی معاینات، تشخیص و درمان انجام می‌شود و در صورت لزوم، تزریقات در منزل به کودک شما اعطا می‌شود یا او به بیمارستان یا متخصصان دیگر ارجاع می‌شود.

در ادامه به توصیف بیشتر برخی از این موارد می‌پردازیم:

کمبود آب بدن

کمبود آب بدن می‌تواند باعث علائمی نظیر فرورفتگی یا بی‌حالی چشم‌ها، خواب‌آلودگی، چسبندگی دهان، پوست چروکیده و خشک و ادرار کمتر از 3-4 بار در روز شود که این علائم نشانه‌های کم‌آبی در بدن اطفال هستند. کم‌آبی می‌تواند با راهکارهای ساده به راحتی برطرف شود، اما در صورت سهل‌انگاری، ممکن است بیماری‌های جدی و خطرناکی را به دنبال داشته باشد. در صورت ظهور هر یک از این علائم، بدون تأخیر با اورژانس بیمارستان تماس بگیرید و درخواست حضور پزشک متخصص اطفال در منزل را داشته باشید.

یبوست

یبوست یک مشکل شایع است که وقتی مدفوع بسیار خشک و دفع آن بسیار سخت و کمتر از حد معمول است، به وجود می‌آید. این مشکل ممکن است به دو دلیل ایجاد شود: رژیم غذایی نامناسب و یا وجود بیماری جدی. در صورت مشاهده یبوست در اطفال، بهتر است به سرعت با مرکز درمانی آرین طب تماس گرفته و درخواست حضور متخصص در منزل داده شود.

بیماری‌های قبلی

بیماری‌های قبلی اطفال مبتلا به بیماری‌های خاصی مانند دیابت، آسم یا ضعف سیستم ایمنی، نیازمند تحت نظارت و درمان دائمی پزشک اطفال هستند. این اطفال به دلیل ضعف سیستم ایمنی، در مقابله با ویروس‌ها و بیماری‌ها حساس‌تر هستند و بیشتر ابتلا به بیماری‌های مزمن دارند. بنابراین، توصیه می‌شود از ویزیت پزشک متخصص اطفال در منزل استفاده کرده و کودک بیمار را بیشتر آسیب نرسانیم.

همچنین، هرگونه آفتاب‌سوختگی، رنگ پریدگی، عفونت چشمی یا علائم نامطلوبی نظیر صورتی شدن اطراف چشم‌ها و گریه غیرطبیعی در نوزادان، نیازمند اطلاع‌رسانی به پزشک متخصص است. او می‌تواند داروی لازم را تجویز کرده و امکان درمان فوری و اولیه را برای طفل فراهم کند.

تب شدید

تب شدید نیز در صورتی که سن کودک به سه ماه نرسیده باشد، داشتن درجه دمای 38 و بالاتر، به عنوان تب شناخته می‌شود و خطر جدی می‌تواند به همراه داشته باشد. در سن بالای سه ماه، دمای 39 و بیشتر به عنوان تب محسوب می‌شود. در هر دو مورد، به سرعت با مرکز پزشکی آرین طب تماس بگیرید و از خدمات پزشکی در منزل برای اطفال استفاده کنید، زیرا تب بهترین نشانه برای وجود مشکلات یا بیماری‌های درونی در افراد است.

مشکلات تنفسی

مشکلات تنفسی هرگاه مشکلاتی همچون نفس کشیدن با خس‌خس، مکث طولانی بین هر تنفس یا حرکت بالا و پایین قفسه سینه در زمان تنفس به نظر بیاید، باید بلافاصله با مرکز درمانی آرین طب تماس گرفته و ویزیت پزشک متخصص اطفال در منزل را درخواست داد.

بی‌اشتهایی

بی‌اشتهایی، اگر حدود دو روز یا بیشتر باشد، نشانه مشکلاتی مانند بیماری‌های گوارشی یا معده است. بنابراین، هرگاه این مشکل مشاهده شود، باید به سرعت با مراکز پزشکی تماس گرفته و درخواست ویزیت متخصص اطفال در منزل داده شود.

اسهال

وجود اسهال بسیار خطرناک است زیرا می‌تواند به بی‌آبی منجر شود. هنگامی که مدفوع بسیار آبکی و تعداد دفعات آن بیشتر از حد معمول باشد، اسهال رخ می‌دهد. در صورتی که کودک بیشتر از 12 ساعت دچار اسهال شود و یا علائمی مانند تب، از دست دادن اشتها، استفراغ، گرفتگی عضلات و وجود خون یا مخاط در مدفوع داشته باشد، باید از خدمات پزشک متخصص اطفال در منزل بهره برد. حضور پزشک در منزل و تشخیص اولیه با احتمالی ارجاع به بیمارستان، می‌تواند به بهبود وضعیت کودک کمک کند.

 

انواع پزشک متخصص اطفال در منزل

اکنون با انواع متخصصان اطفال آشنا می‌شویم. دکتر کودکان یا اطفال بر اساس علایق خود، گرایش‌های مختلف در زمینه درمان نوزادان، کودکان، نوجوانان و بزرگسالان را انتخاب می‌کنند. این گرایش‌ها، که بر اساس سن کودک، اندام یا سیستم مورد درمان تقسیم بندی شده‌اند، شامل موارد زیر می‌شوند:

متخصص نفرولوژیست کودکان

جهت تشخیص و درمان مشکلات ادراری و کلیوی در کودکان، به این متخصص اطفال مراجعه کنید یا از خدمات ویزیت متخصص اطفال در منزل با این گرایش بهره ببرید.

متخصص دستگاه تنفس کودکان

اگر کودک شما با بیماری‌های دستگاه تنفسی فوقانی و تحتانی مانند کرونا دلتا یا اومیکرون دست و پنجه نرم می‌کند، بهترین اقدام مراجعه به فوق تخصص اطفال با این گرایش است.

متخصص روماتولوژی کودکان

برای درمان دردهای مزمن اسکلتی و اختلالات در ساختار اسکلتی عضلانی بدن مانند آرتریت روماتوئید در دوران کودکی و نوجوانی، از مهارت و تجربه این پزشکان در خدمات ویزیت متخصص اطفال در منزل استفاده کنید.

متخصص انکولوژی کودکان

سرطان‌ها فقط در دوران بزرگسالی اتفاق نمی‌افتند، بلکه در دوران کودکی نیز امکان وقوع آن وجود دارد. متخصص انکولوژی کودکان به تشخیص، مدیریت و درمان سرطان می‌پردازد و با خدمات ویزیت متخصص اطفال در منزل تهران، در خدمت شما خواهد بود.

متخصص گوارش اطفال

این متخصص به بیماری‌ها و مشکلات گوارشی مانند درد معده و دل‌پیچه می‌پردازد و آن‌ها را پیگیری و درمان می‌کند.

متخصص مشکلات قلبی _ عروقی کودکان

شناخت بیماری‌های قلبی _ عروقی در اطفال، به ویژه در نوزادانی که قادر به تکلم نیستند، نیاز به تبحر خاصی دارد. این متخصصان طی سال‌ها آموزش و کسب تجربه، این تبحر را بدست آورده‌اند و می‌توانند در تشخیص و درمان مشکلات قلبی و عروقی در کودکان مؤثر باشند.

متخصص تکاملی _ رفتاری کودکان

ویزیت متخصص اطفال در منزل، متخصصانی را در خدمت شما قرار می‌دهد که نحوه یادگیری و تکامل رفتاری را مورد بررسی قرار داده و مشکلاتی مانند اوتیسم را تشخیص می‌دهند.

متخصص مراقبت‌های ویژه اطفال

این متخصصان به مراقبت و درمان کودکانی که در شرایط بهداشتی ناپایدار قرار دارند، می‌پردازند. عمده فعالیت آن‌ها در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان است، اما اگر کودک بستری در منزل دارید، می‌توانید از مهارت این دکتر با درخواست ویزیت متخصص اطفال در منزل بهره ببرید.

متخصص مراقبت‌های اولیه کودکان

این متخصصان معمولاً معاینات منظم دوره‌ای کودکان، ارائه توصیه‌ها و مراقبت‌های بهداشتی، تشخیص و درمان بیماری‌های عمومی را بر عهده دارند. با ویزیت متخصص اطفال در منزل تهران، از مهارت این متخصصان بهره‌مند شوید.

متخصص مشکلات مغزی و عصبی کودکان

این متخصص به بیماری‌ها و اختلالات مغزی و عصبی در کودکان که بر کل ارگان‌ها و اندام‌های بدن تاثیر می‌گذارند، می‌پردازد و جهت درمان آن‌ها، راهنمای خوبی است.

متخصص غدد اطفال

این متخصص به بررسی بیماری‌ها و مشکلات دستگاه غدد درون‌ریز بدن می‌پردازد، مانند دیابت در کودکان و موارد دیگر.

متخصص نوزاد

این متخصصان مراقبت از نوزادان در مراحل قبل، حین و بعد از تولد را بر عهده دارند، همچنین نوزادان بستری در بخش مراقبت‌های ویژه و نوزادان نارس توسط این متخصصان در منزل درمان می‌شوند.

 

پزشک متخصص اطفال در منزل

 

ویزیت پزشک متخصص اطفال در منزل چه خواصی دارد؟

ویزیت دکتر متخصص اطفال در منزل مزایای زیادی دارد. یکی از مزایای آن، ایجاد راحتی برای کودکان است. خانه به عنوان یک مکان آرامش برای کودکان شناخته می‌شود، بنابراین بهترین راه برای ویزیت آن‌ها در محیط خانگی است. در خانه، کودکان کمتر استرس می‌کنند و از نگرانی کمتری رنج می‌برند، زیرا بیمارستان برای آن‌ها محیطی ترسناک و ناخوشایند است.

همچنین، ویزیت متخصص اطفال در خانه برای والدین نیز راحتی بیشتری فراهم می‌کند. امروزه بسیاری از والدین به دلیل شاغل بودن، وقت کمتری برای مراقبت از کودکان خود دارند. اضافه به این، رساندن کودکان به کلینیک در هنگام بیماری ممکن است باعث فشار و استرس برای آن‌ها شود. از این رو، ویزیت در منزل به والدین این امکان را می‌دهد که بدون نیاز به رانندگی به کلینیک و انتظار طولانی، بهترین مراقبت را برای کودکان خود فراهم کنند.

در بیمارستان‌ها، به دلیل تعداد بالای بیماران، پزشکان معمولاً مجبورند بیماران را با سرعت بیشتری ویزیت کنند، که این امر ممکن است باعث عدم انجام ارزیابی‌های کامل و دقیق شود. اما در ویزیت کودک در منزل، پزشکان از فشار کاری کمتری برخوردارند و به‌طور کامل و دقیق می‌توانند کودک را معاینه کرده و مشکلات او را تشخیص دهند و راه‌های درمانی مناسب را برایش پیشنهاد کنند.

یکی دیگر از مزایای ویزیت متخصص اطفال در خانه تهران، احتمال کمتر مریض شدن دوباره کودک است. بیمارستان‌ها به دلیل وجود بیماران مختلف، ممکن است به شدت آلوده باشند و کودکان در معرض میکروب‌ها و عفونت‌های مختلفی قرار بگیرند که این امر می‌تواند احتمال مریضی مجدد کودک را به طور قابل توجهی افزایش دهد. از این رو، ویزیت در منزل می‌تواند به کاهش این احتمالات کمک کند.

 

قیمت و هزینه پزشک متخصص اطفال در منزل

دستمزد پزشک متخصص اطفال در منزل معمولاً تحت تأثیر عوامل متعددی تعیین می‌شود. در زیر به برخی از این عوامل اشاره می‌شود:

 • نوع خدمات: قیمت متخصص اطفال در منزل بستگی به نوع خدمات مورد نیاز بیمار دارد. برخی خدمات پزشکی بیمار مانند: تزریق دارو، تغذیه خاص، مدیریت درد و توانبخشی نیاز به تخصص و مهارت بیشتری دارند که ممکن است قیمت نگهداری از بیمار را افزایش دهد.
 • مدت زمان: قیمت پزشک اطفال در منزل معمولاً بر اساس مدت زمان مورد نیاز برای ارائه خدمات تعیین می‌شود؛ اگر نیاز به پرستاری بیشتری در طول روز یا شب دارید، هزینه بیشتری می‌بایست پرداخت کنید.
 • محل جغرافیایی: دستمزد پزشک و همراه بیمار در منزل یا بیمارستان ممکن است بستگی به محل سکونت شما فرق داشته باشد. در برخی مناطق، هزینه‌های عمومی بالاتر هستند که بر قیمت تاثیر می‌گذارد.
 • زمان و تجربه پزشک: پزشکان باتجربه بیشتر، ممکن است قیمت دستمزد بالاتری داشته باشند. همچنین، در شرایط اضطراری و در روزهای تعطیل، هزینه پزشک اطفال در منزل ممکن است افزایش یابد.

برای اطلاع دقیق از هزینه نگهداری و ویزیت متخصص اطفال در منزل می‌توانید با کارشناسان موسسه آرین طب تماس بگیرید.

ویزیت متخصص اطفال در منزل تهران

 • ویزیت متخصص اطفال در منزل قیطریه
 • ویزیت متخصص اطفال در منزل زعفرانیه
 • ویزیت متخصص اطفال در منزل کامرانیه
 • ویزیت متخصص اطفال در منزل فرمانیه
 • ویزیت متخصص اطفال در منزل الهیه
 • ویزیت متخصص اطفال در منزل جردن
 • ویزیت متخصص اطفال در منزل پاسداران
 • ویزیت متخصص اطفال در منزل شمال تهران
 • ویزیت متخصص اطفال در منزل غرب تهران

 

پزشک متخصص اطفال در منزل

 

در آخر…

یکی از علائمی که والدین را مجاب می‌کند تا به سراغ متخصص اطفال در منزل بروند احساس تب شدید در کودکان می باشد. هرگاه احساس کردید که کودک شما با توجه به سنی که دارد تب زیادی دارد بایستی احساس خطر نموده و به سرعت با مرکز پزشکی و بهره مندی از خدمات آن ها در منزل همچنین مجموعه آرین طب تماس حاصل فرمایید تا بتوانید در بهبودی شرایط کودک خود را در سریع‌ترین زمان ممکن کمک شایانی کنید.

اگرچه احساس تب شدید در کودکان بسیار خطرناک است اما وجود این نشانه به شما کمک می کند تا سریعتر به وضعیت جسمانی کودک خود پی ببرید و خیلی زود اقدامات لازم از جمله دریافت خدمات از سوی مرکز درمانی در منزل همچون آرین طب بهره مند شوید و به کودک خود در ایجاد یک فضای آرام با حضور پزشک متخصص اطفال کمک نمایید.

دنبال کردن آرین طب در رسانه ها:

دکتر چک

 

رزرو نوبت ویزیت پزشک متخصص اطفال در منزل:

Loading...

درمان زخم پای دیابتی در منزل
زخم پای دیابتی یکی از مشکلات جدی و پررنگ در افراد مبتلا به دیابت است که اغلب ناشی از مشکلات
درمان میگرن در منزل
میگرن به عنوان یک بیماری نوروژنیک، اثرات گسترده‌ای بر زندگی روزمره افراد مبتلا دارد و یکی از شایع‌ترین عوامل محدود
بیماری‌های شایع سالمندان
با افزایش سن، بدن انسان دچار تغییرات طبیعی و غیرقابل اجتنابی می‌شود که می‌تواند منجر به بروز بیماری‌های مختلفی گردد.
درمان کاهش هوشیاری در منزل
کاهش هوشیاری وضعیتی است که در آن فرد توانایی خود را برای توجه، آگاهی و پاسخگویی به محیط اطراف از
پذیرش بیمار آی سی یو در منزل
پذیرش بیمار آی سی یو در منزل (Admission of ICU patients at home) به عنوان یک گزینه جایگزین برای بیمارانی
پرستاری از بیمار آلزایمری در منزل
بیماری آلزایمر، (Nursing Alzheimer's patient at home) یکی از چالش‌های بزرگ سلامتی در جوامع جهانی به شمار می‌رود که نه

مقالات مرتبط

قرص های ضد استرس

قرص های ضد استرس

قرص های ضد استرس: قرص ها ضد استرس (Anti-stress pills) باعث درمان قطعی نمی‌شود در واقع هیچ درمانی برای اختلال اضطراب وجود ندارد، اما می

بیشتر بخوانید »
کمبود ویتامین a

کمبود ویتامین a

ويتامين Vitamin A deficiency) a) یکی از ویتامین‌های حیاتی است که نقش بسیار مهمی در حفظ سلامت عمومی بدن دارد. این ویتامین برای حفظ سلامت

بیشتر بخوانید »
پروتز لب

پروتز لب

پروتز لب (lip prosthesis) و تزریق ژل از روش‌های متداول برای افزایش حجم و زیبایی لب‌ها است. داشتن لب‌های درشت نه‌تنها نماد جوانی و زیبایی

بیشتر بخوانید »

این مطلب را به اشتراک بگذارید

آخرین مقالات

درمان میگرن در منزل

درمان میگرن در منزل

میگرن به عنوان یک بیماری نوروژنیک، اثرات گسترده‌ای بر زندگی روزمره افراد مبتلا دارد و یکی از شایع‌ترین عوامل محدود کننده در انجام فعالیت‌های روزانه

بیشتر بخوانید »