پزشک متخصص ارتوپدی در منزل

برای رزرو نوبت پزشک متخصص ارتوپدی در منزل با شماره زیر تماس بگیرید.

پزشک متخصص ارتوپدی در منزل

عوامل متعددی مانند بالا رفتن سن، ژنتیک و یا سبک زندگی نادرست می‌توانند باعث شوند که مفصل‌های زانو مورد آسیب‌های جدی قرار بگیرند و این باعث احساس دردهای شدید شده و زندگی افراد را تا حد زیادی تحت تاثیر قرار دهد.

متخصصان ارتوپدی و پزشکان ورزشی توانایی انجام تزریق داخل غلاف مفصل برای درمان سندرم تونل کارپال را دارند. این روش، یک راهکار کم تهاجمی است که می‌تواند در تسکین علائم مرتبط با این سندرم مؤثر باشد. در صورتی که بیمار به تزریق داروها پاسخ ندهد، متخصصان ارتوپدی و طب ورزشی ممکن است به جراحی متوسل شوند.

از جمله روش‌های موثر، تزریق ژل زانو است که در چند سال اخیر توانسته توجه بسیاری از پزشکان و افرادی که به دلیل از دست دادن غضروف مفصل دچار درد شده‌اند را به خود جلب کند.

 

پزشک متخصص ارتوپدی در منزل

ویزیت پزشک متخصص ارتوپدی در منزل تهران یکی از خدمات خاص و ویژه مجموعه آرین طب است که برای همشهریان عزیز انجام می‌شود. معاینه کردن بیمار توسط پزشک فوق تخصص ارتوپد که دارای مهارت بالای تشخیص است برای رفاه حال بیماران در خانه آنان انجام می‌شود.

این خدمات که دارای قیمت مناسب و خوب است در خدمت شما عزیزان خواهد بود برای این کار کافی است برای ویزیت بهترین پزشک ارتوپد در خانه همین الان دست به کار گردید و ما با تماس بگیرید.

 

پزشک متخصص ارتوپدی در منزل

 

ویژگی متخصص ارتوپد در منزل

پزشک متخصص ارتوپدی در منزل یکسری امتیازاتی دارد همانند: دارا بودن تاییدیه از وزارت بهداشت، داشتن سابقه کار چند ساله در بیمارستان های شناخته شده همانند آتیه، شبانه روزی بودن ، اعزام شدن آن در کمترین زمان ممکن، متناسب بودن با نیاز مریض از نظر جنسیت که (آقا و خانم) باشد و اخلاق مداری پزشک که از شاخصه‌ها و مزیت های پزشک متخصص ارتوپدی در منزل تهران است.

با خاطری راحت این خدمات را از مجموعه آرین طب درخواست نمایید چرا که برای قانون مداری ضمانت نامه و رزومه کاری و مدارک تحصیلی از پرسنل دریافت می‌شود تا خیال شما راحت باشد.

 

هزینه ویزیت متخصص ارتوپد در منزل

اطلاع از قیمت و هزینه ویزیت متخصص ارتوپد در خانه از مواردی خیلی مهم می‌باشد که متقاضیان این نوع خدمات به دنبال این هستند که از آن اطلاع حاصل کنند. باید دقت داشت این قیمت و هزینه با نرخی که از سوی وزارت بهداشت مصوب شده مثلا برای ویزیت متخصص 1401 یک مبلغ اعلام شده مطابقت دارد و تنها برای حضور متخصص ارتوپد در خانه است. در صورتی که نیاز به انجام خدمات پرستاری مثل تزریق کردن سرم یا  عکس برداری ارتوپدی باشد قیمت آن‌ها به طور جدا محاسبه خواهد شد.

ضمنا مدت زمانی که متخصص ارتوپدی در خانه حضور دارد ، مسافتی که طی کرده ، ساعتی که حاضر شده است یا همان شبانه روزی بودن آن و ویزیت کردن در ایام تعطیل در مقدار هزینه پرداختی شما برای پزشک در خانه تاثیرگذار است.

خطوط ارتباطی مجموعه آرین طب آماده شنیدن پرسش‌ها ، انتقادات و پیشنهادات شما در عزیزان در رابطه با نحوه ارائه خدمات درمانی به خصوص قیمت ویزیت متخصص است. یکی از خدمات منحصر به فرد این مرکز ارائه کردن خدمات فیزیوتراپی در منزل می‌باشد.

 

پزشک متخصص ارتوپدی در منزل

 

متخصص ارتوپد در منزل تهران

اگر به دنبال این هستید که یک کلینیک شبانه روزی ارتوپدی در شهر تهران یا در شهر کرج پیدا کنید دیگر نیازی به برداشت سختی که در جابه جایی مریض و شلوغ بودن صف های طولانی است نخواهد بود. برای این که بتوانید یک فوق تخصص ارتوپد در تهران در خدمت داشته باشید کافی است از مجموعه های معتبر نوبت ویزیت متخصص ارتوپدی در خانه بگیرید.

این مجموعه‌ها بهترین پزشکان ارتوپد تهران را از بین پزشکان بی شمار این حوزه گزینش  می‌کنند. همین طور با اینکه بیمارستان ارتوپدی کلان شهر تهران یک گزینه خوب برای درمان مشکلاتی نظیر آرتروز می‌باشد اما باید آسیب های جابه جایی ، سرایت کردن مریضی کرونا و صرف کردن وقت زیاد در صف رزرو را هم مد نظر قرار داد.

 

متخصص ارتوپد در منزل شمال تهران

خیلی از افراد که دچار بیماری های ارتوپدی می‌شوند و به دنبال تعرفه پین ارتوپدی هستند مشاوره و راهنمایی کردن در رابطه با پیدا کردن ابزار پزشکی مطمئن ، ارزان قیمت و با کیفیت را می‌توانند به کمک خدمات ارتوپدی در خانه در شمال تهران دنبال نمایند. تلاش کنید دقت به موضوع کیفیت ابزار را هم همراه با کم کردن  قیمت انواع بریس های طبی مانند : بریس ستون فقرات ، اسکولیوز و لگن مد نظر قرار دهید.

 

 

متخصص ارتوپد در منزل شرق تهران

از انجام ورزش‌هایی که دارای پر ریسک است و نیاز به تجهیزات محافظتی ندارد خودداری نمایید وگرنه باید به فکر امدن متخصص در منزل باشید. اگر دست های شما به صورت لمس و بی حس در امده است می‌توانید پزشک فوق تخصص ارتوپدی در شرق تهران را به کمک مجموعه آرین طب امتحان نمایید. مریضان ساکن شرق تهران که گرفتار مشکلات ارتوپد می‌شوند باید به کمک فوق تخصص ارتوپد در منطقه شرق تهران مورد معاینه قرار گیرند و بعد از آن درمان شوند.

 

وظایف متخصص ارتوپد در منزل

 • در هنگام ویزیت پزشک متخصص ارتوپدی در منزل، ابتدا شرایط جسمانی و محیطی بیمار مورد بررسی قرار می‌گیرد تا انتخاب درمان مناسب با در نظر گرفتن این شرایط امکان‌پذیر باشد.
 • اطلاعات مهمی که دکتر متخصص ارتوپدی در منزل باید در مورد بیمار بداند شامل اموری همچون شیردهی، بارداری و سبک زندگی می‌شود.
 • پس از کنترل شرایط بیمار، پزشک ارتوپد باید علائم بیماری را شناسایی کرده و نوع و شدت آسیب را تشخیص دهد.
 • معاینه فیزیکی بیمار شامل بررسی عملکرد سیستم‌های بدن مانند سیستم تنفسی، عصبی، گردش خون و دمای بدن است.
 • تشخیص تکمیلی بیماری با استفاده از نتایج عکسبرداری و آزمایشات انجام می‌شود تا درمان مناسب اعمال شود.
 • در صورت نیاز، انجام عکسبرداری و آزمایشات در منزل نیز امکان‌پذیر است.
 • درمان بیماری شامل استفاده از دارو، اقدامات جراحی یا تغییر سبک زندگی می‌تواند در جلسات ویزیت دکتر متخصص ارتوپدی در منزل انجام شود.
 • ویزیت ارتوپد در منزل تهران درمان سندروم تونل کارپال در منزل را هم می‌تواند انجام دهد.

 

پزشک ارتوپد در منزل چه کاری برای بیماران خود انجام می‌دهد؟

درد اسکلتی-عضلانی اولین دلیلی است که افراد برای مراجعه به پزشک ارتوپد یا دکتر ارتوپدی در منزل ظاهر می‌شوند. بسیاری از بیماری‌ها و آسیب‌های اسکلتی-عضلانی وجود دارند که می‌توانند باعث درد شوند و معمولاً پزشکان ارتوپد توانایی کاهش یا برطرف کردن این دردها را دارند.

ویزیت پزشک متخصص ارتوپدی در خانه به شکستگی استخوانی، جایگزینی مفاصل دردناک با مفاصل مصنوعی و درمان مشکلات اسکلتی-عضلانی زیر متخصص هستند:

 • آسیب‌های ورزشی
 • کمردرد، پارگی دیسک و تنگی ستون فقرات
 • تومورهای استخوانی
 • تونل کارپال، آرتریت دست و صدمات دست
 • پاچنبری، پاهای کمانی و دیسپلازی مفصل ران
 • ترومای ارتوپدی
 • افزایش طول دست و پا
 • آسیب‌های تاندون آشیل، بونیون‌ها و آسیب‌های پا و مچ پا
 • پوکی استخوان
 • آرتروز

پزشک ارتوپدی در منزل همچنین تاندون‌ها و رباط‌های پاره‌ شده را ترمیم می‌کنند و مشکلات مربوط به پیچ‌خوردن و کشیدگی عضلات را بهبود می‌بخشند. آن‌ها در همچنین در درمان شکستگی و دررفتگی متخصص هستند.

در حضور پزشک متخصص ارتوپدی در تهران، آن‌ها به بیماران توصیه می‌کنند که چگونه ماهیچه‌های ضعیف خود را تقویت کنند و عمل‌های جراحی مختلفی را انجام می‌دهند. این جراحی‌ها شامل:

 • ترمیم استخوان‌های شکسته و بافت‌های نرم
 • اصلاح نقص‌های مادرزادی و آسیب‌های ناشی از بیماری یا عفونت
 • آرتروسکوپی: تصویربرداری از داخل مفصل با استفاده از دوربین
 • فیوژن یا همجوشی: اتصال استخوان‌ها به یکدیگر با استفاده از دستگاه‌های مخصوص یا میله‌های داخلی
 • فیکساسیون داخلی: نگه داشتن تکه‌های شکسته استخوان با صفحات، پیچ‌ها یا پین‌ها
 • تعویض مفصل: جایگزینی مفصل آسیب‌دیده با یک مفصل مصنوعی
 • استئوتومی: اصلاح بدشکلی استخوان با برش و جابجایی استخوان
 • ترمیم بافت نرم: ترمیم تاندون‌ها یا رباط‌ها
 • تزریق و مدیریت درد

 

پزشک متخصص ارتوپدی در منزل

 

روند درمان بیمار توسط دکتر ارتوپد در منزل به چه صورت است؟

بعضی افراد به دلیل شدت عارضه و نوع آن، قادر به انجام حتی فعالیت‌های روزانه خود نیستند و مجبور به بستری شدن هستند. این افراد به دلیل سختی حرکت، عدم توانایی در مراجعه به پزشک ارتوپد و همچنین مشکلات مرتبط با مراجعه به مطب، از نظر هزینه و زمان، با مشکلاتی مواجه هستند.

در صورتی که پزشک ارتوپد به منزل بیمار برود، تمام این مشکلات برطرف می‌شود و برای بیمار و خانواده‌اش راحت‌تر خواهد بود. در این مرحله، مهم است که پس از حضور پزشک متخصص ارتوپدی در خانه، اقدامات چه گونه انجام می‌شود؟

ویزیت ارتوپد در تهران ابتدا علائم بیمار را بررسی می‌کند که شامل معاینه، شنیدن شرح حال بیمار و بررسی سوابق بیماری می‌شود. سپس با توجه به تخصص و مهارت خود، پزشک یکی از روش‌های درمانی، شامل جراحی یا غیر جراحی، را برای بیمار انتخاب و توصیه می‌کند. در صورت نیاز به جراحی، بیمار باید در بیمارستان بستری شده و عمل جراحی انجام دهد، در حالی که روش‌های غیر جراحی شامل درمان دارویی، فیزیوتراپی، استراحت، انجام حرکات ورزشی و کششی مناسب می‌شوند.

 

آرتروسکوپی با حضور پزشک ارتوپد در منزل

آرتروسکوپی یک روش جراحی کم‌تهاجمی بر روی مفصل است که با استفاده از آرتروسکوپ، یک آندوسکوپی که از طریق یک برش کوچک به مفصل وارد می‌شود، معاینه و گاهی اوقات درمان آسیب را انجام می‌دهد. مزیت آرتروسکوپی نسبت به جراحی باز این است که لازم نیست مفصل به‌طور کامل باز شود، که به دلیل کم‌تر بودن آسیب به بافت همبند، زمان بهبودی را کاهش می‌دهد و می‌تواند درصد موفقیت را بالا ببرد. آرتروسکوپی به دلیل زمان بهبودی سریع‌تر، جای زخم کمتر و برش‌های کوچک‌تر، محبوبیت پیدا کرده است.

کلمه آرتروسکوپی از دو کلمه یونانی arthro (مفصل) و skopein (نگاه کردن) گرفته شده است. این اصطلاح در لغت به معنای نگاه کردن به داخل مفصل است. آرتروسکوپی انواع مختلفی دارد و برای درمان بسیاری از بخش‌های بدن از جمله زانو، مفصل ران، شانه، مچ دست، ستون فقرات و مفصل فک استفاده می‌شود. اگر زانو درد شدید دارید و راه رفتن برایتان مشکل است، می‌توانید با مرکز خدمات درمانی آرین طب تماس بگیرید تا ما هماهنگی‌های لازم را برای حضور دکتر ارتوپد در منزل شما انجام دهیم.

 

ویزیت پزشک ارتوپد در منزل برای تعویض مفصل

آرتروپلاستی یا تعویض مفصل، یک عمل جراحی ارتوپدی است که در آن یک سطح مفصلی دارای آرتروز یا ناکارآمد، با یک پروتز ارتوپدی جایگزین می‌شود. وقتی درد شدید یا اختلال عملکرد مفصل با درمان‌های کم‌تهاجمی کاهش نمی‌یابد، تعویض مفصل توسط پزشکان ارتوپد به‌ عنوان یک درمان موثر در نظر گرفته می‌شود. تعویض مفصل برای بسیاری از دردهای مفصلی مانند شانه، لگن، زانو، مچ پا و انگشت به کار می‌رود. پروتز مورد استفاده در جراحی‌های تعویض مفصل می‌تواند فلز، سرامیک یا آلیاژ باشد. برخی از مواد سرامیکی که معمولا در تعویض مفصل به کار می‌روند، عبارتند از آلومینا، زیرکونیا، سیلیس، هیدروکسی آپاتیت، نیترید تیتانیوم و نیترید سیلیکون. پزشکان ارتوپد تصمیم می‌گیرند که از کدام ماده استفاده شود.

استئوتومی

به‌ طور خلاصه، استئوتومی به عمل جراحی‌ای می‌گویند که در آن استخوان‌ها برش داده می‌شوند و شکل آن‌ها تغییر پیدا می‌کند. این نوع عمل توسط پزشکان ارتوپد برای ترمیم مفصل آسیب‌دیده استفاده می‌شود. همچنین استئوتومی برای کوتاه کردن یا بلند کردن استخوان تغییر شکل یافته که با یک مفصل مطابقت ندارد، به کار می‌رود. استئوتومی یکی از روش‌های ارتوپدی برای تسکین درد آرتریت، به ویژه لگن و زانو است. این روش می‌تواند مشکلات بسیاری از استخوان‌ها و مفاصل مختلف مانند لگن، زانو، ستون فقرات، فک، شست پا و چانه را برطرف کند. به دلیل ماهیت جدی این روش، بهبودی ممکن است زمان‌بر باشد. مشاوره دقیق هنگام ویزیت دکتر متخصص ارتوپدی در منزل به منظور اطمینان از برنامه‌ریزی مناسب درمان‌های غیرجراحی در مرحله بهبودی، مهم است.

ترمیم بافت نرم

بافت نرم شامل بافت‌هایی است که سایر ساختارها و اندام‌های بدن را به هم متصل یا اطراف آن‌ها را احاطه می‌کنند. بافت‌های نرم شامل تاندون‌ها، رباط‌ها، فاسیا، پوست، بافت‌های فیبری، چربی و غشای سینوویال، ماهیچه‌ها، اعصاب و عروق خونی هستند. آسیب بافت نرم، شامل آسیب رباط‌ها، عضلات و تاندون‌های مفصل ران، زانو، شانه و آرنج است. این نوع آسیب معمولا در اثر کشیدگی، پیچ‌خوردگی و استفاده مداوم از قسمت خاصی از بدن رخ می‌دهد و می‌تواند منجر به تورم، درد، کبودی و از دست‌ دادن عملکرد شود. برای درمان این آسیب، روش ترمیم بافت نرم توسط ویزیت ارتوپد در منزل به کار گرفته می‌شود.

تزریق داروها و مدیریت درد

تزریقات ارتوپدی، دارو را به ناحیه خاصی از بدن می‌رساند تا به کاهش یا از بین بردن درد کمک کند. این تزریقات ممکن است به‌طور کامل همه درد را از بین نبرند، اما می‌توانند به‌ طور قابل توجهی در کاهش درد کمک کرده و باعث افزایش راحتی در فعالیت‌های روزمره زندگی شوند.

چهار نوع عمده تزریق ارتوپدی وجود دارد که توسط پزشکان ارتوپد به کار گرفته می‌شود:
تزریق ضد التهابی

این نوع تزریق، تسکین سریع التهاب را پیش‌بینی می‌کند و بیشتر در مچ دست، ستون فقرات، شانه، زانو، لگن، آرنج یا مچ پا اعمال می‌شود.

تزریق ویسکومپلنتاسیون

تزریق مستقیما به داخل مفصل و موجب کاهش اصطکاک در حین حرکت کاهش می‌یابد. همچنین درد مرتبط با آرتروز را کاهش می‌دهد و در عین‌ حال دامنه حرکتی مفصل را بهبود می‌بخشد.

تزریق پلاسمای غنی از پلاکت (PRP)

در درمان PRP از تزریق پلاکت‌های خود بیمار برای تسریع در بهبود مفاصل، تاندون‌ها و بافت‌های نرم آسیب‌دیده استفاده می‌شود. بیماری‌های خاصی که می‌توان با PRP درمان کرد عبارتند از: استئوآرتریت، تاندونیت (آسیب‌های مزمن تاندون)، بیماری‌های کمر و ستون فقرات، آسیب‌دیدگی عصب، آسیب‌های رباط‌ها و ماهیچه‌ها و زخم‌هایی که بهبود نمی‌یابند.

تزریق سلول‌های بنیادی

در این نوع تزریق از سلول‌های بنیادی خود بیمار برای درمان آرتروز و آسیب‌های بافت نرم استفاده می‌شود. این نوع درمان در خط مقدم درمان‌های ارتوپدی غیرجراحی قرار دارد. سلول‌های بنیادی معمولا از مغز استخوان لگن بیمار برداشته می‌شوند. این سلول‌ها می‌توانند به بازسازی بافت نرم، غضروف و استخوان کمک کنند و روند بهبودی آن‌ها را سرعت ببخشند.

 

تزریق کورتون در مفصل

تزریق‌ کورتون (استروئید) یک روش کم تهاجمی است که می‌تواند به طور موقت درد ناشی از یک مفصل ملتهب را تسکین دهد. علت درد مفاصل (آرتریت، آسیب، دژنراسیون) به خوبی شناخته نشده است. این روش دو هدف دارد. اولاً، می‌توان از آن به عنوان یک آزمایش تشخیصی استفاده کرد تا ببیند آیا درد واقعاً از مفصل می‌آید یا خیر. و دوم، می‌توان از آن به عنوان درمانی برای تسکین التهاب و درد ناشی از شرایط مختلف استفاده کرد.

 

تزریق هیالورونیک اسید در مفصل

عوامل متعددی مانند بالا رفتن سن، ژنتیک و یا سبک زندگی نادرست می‌توانند باعث شوند که مفصل‌های زانو مورد آسیب‌های جدی قرار بگیرند و این باعث احساس دردهای شدید شده و زندگی افراد را تا حد زیادی تحت تاثیر قرار دهد.

از جمله روش‌های موثر، تزریق ژل زانو است که در چند سال اخیر توانسته توجه بسیاری از پزشکان و افرادی که به دلیل از دست دادن غضروف مفصل دچار درد شده‌اند را به خود جلب کند.

شما می‌توانید با مرکز آرین طب تماس بگیرید تا تزریق هیالورونیک اسید در مفصل برای شما انجام دهند.

 

پزشک متخصص ارتوپدی در منزل

 

آشنایی با بیماری‌های ارتوپدی

هرگونه مشکلی که با سیستم اسکلتی-عضلانی بدن شما مرتبط باشد، در دسته بیماری‌های ارتوپدی قرار می‌گیرد. بیشتر بیماری‌های ارتوپدی دردناک هستند و اگر به درستی درمان نشوند، می‌توانند مشکلات دیگری برای سلامتی شما ایجاد کنند. در زیر، فهرستی از مشکلات ارتوپدی و بهترین راه‌های بهبود آن‌ها آورده شده است.

زانودرد

زانودرد اغلب برای ورزشکاران اتفاق می‌افتد، اما می‌تواند هر کسی را درگیر کند. در حالی‌ که برخی از دردهای زانو ناشی از آسیب یا استفاده بیش از حد از آن است، اما سایر دردهای زانو به علت بیماری‌هایی مانند آرتروز ایجاد می‌شود. در بیشتر موارد، زانودرد نیاز به مراقبت پزشکی دارد. برخی زانودردها با فیزیوتراپی برطرف می‌شوند، در حالی‌ که برای درمان برخی دیگر، باید عمل جراحی انجام شود.

اسکولیوز

اسکولیوز، انحنای غیرطبیعی ستون فقرات است. در این بیماری، ستون فقرات به شکل S یا C در می‌آید و تک‌تک مهره‌ها ممکن است بچرخند. بر خلاف تصور رایج، اسکولیوز ناشی از وضعیت بد بدن نیست. اما فرد مبتلا به اسکولیوز، ممکن است به یک طرف خم شود. اگر فکر می‌کنید به این بیماری مبتلا هستید، باید به ارتوپد مراجعه کنید یا ویزیت پزشک ارتوپد در منزل را برنامه‌ریزی کنید. همچنین اگر فرزند شما دچار این مشکل است و دوران رشد او هنوز به پایان نرسیده، باید این مسئله را جدی بگیرید، زیرا احتمال دارد این مشکل به مرور زمان بدتر شود. دکتر ارتوپد ممکن است برای جلوگیری از انحنای بیشتر از بریس استفاده کند و در موارد شدید برای صاف کردن ستون فقرات، شاید نیاز به عمل جراحی باشد.

شکستگی لگن

شکستگی لگن عمدتا در نتیجه زمین خوردن به وجود می‌آید و آسیب شایعی برای افراد بزرگسال است. پوکی استخوان یکی از علت اصلی شکستگی لگن به حساب می‌آید. بسته به سلامت کلی بیمار هنگام شکستگی لگن، بقیه بیماری‌های دیگر نیز امکان دارد در نتیجه عارضه این اتفاق به وجود آید. شکستگی لگن معمولا با جراحی بهبود میابد. اما پیشگیری همیشه بهتر از درمان است و حفظ سلامت استخوان‌ها، احتمال شکستگی لگن را کاهش می‌دهد.

آرتروز

آرتروز، ورم مفاصل است. این بیماری دردناک است و اغلب باعث خشکی مفاصل آسیب‌دیده و اطراف آن می‌شود. خطر مبتلا به این بیماری مفصلی با بالا رفتن سن افزایش می‌یابد و زنان بیشتر از مردان به این بیماری ابتلا پیدا می‌کنند. آرتروز می‌تواند ارثی باشد، بنابراین اگر در سابقه خانوادگی خود، افرادی مبتلا به این بیماری دارید، شما نیز ممکن است به آرتروز مبتلا شوید. مصرف دارو ممکن است به تسکین درد مرتبط با آرتروز کمک کند. همچنین برخی از درمان‌های رایج دیگر مانند ماساژ، طب سوزنی، بی‌حرکتی مفصل و جراحی برای آن وجود دارند.

کمردرد پایین

کمردرد یکی از شایع‌ترین مشکلات ارتوپدی است. معمولا همه افراد در دوره‌ای از زندگی کمردرد را تجربه می‌کنند. کمردرد اغلب، خفیف است و پس از مدتی برطرف می‌شود. با این‌ حال، در برخی موارد، نیاز به مراقبت پزشکی جدی وجود دارد. اگر کمردرد بر کیفیت زندگی شما تاثیر می‌گذارد یا باعث بروز مشکلات دیگر می‌شود، می‌تواند نشانه‌ای از یک مشکل سلامتی حاد باشد. برخی از کمردردها را می‌توان با دارو یا فیزیوتراپی تسکین داد، در حالی‌ که برخی از آن‌ها نیاز به عمل جراحی دارند. اگر دچار کمردرد شدید هستید و نمی‌توانید به مطب ارتوپد مراجعه کنید، بهتر است ویزیت دکتر ارتوپد در منزل خودتان انجام شود تا دچار دردسر و ناراحتی بیشتر نشوید.

خار پاشنه

فاسیای پلانتار بافتی است که پاشنه را به پنجه پا وصل می‌کند. اگر این بافت پاره یا ملتهب شود، راه رفتن می‌تواند دردناک باشد. افراد بالای ۴۰ سال، بیشتر در معرض ابتلا به خار پاشنه هستند، اما ممکن است برای افراد در هر سنی اتفاق بیفتد. فیزیوتراپی یک درمان بسیار مفید برای خار پاشنه است.

آسیب‌های همسترینگ

آسیب‌های مربوط به همسترینگ نیز معمولاً در ورزشکاران تجربه می‌شود. بازیکنان فوتبال و دوندگان، مستعد ابتلا به این نوع آسیب هستند. این آسیب تقریبا ناشی از پارگی در یکی از عضلات همسترینگ است و می‌تواند خیلی دردناک باشد. برای بهبودی کامل این بیماری، نیاز به فیزیوتراپی و گاهی جراحی است.

 

متخصص ارتوپدی در تهران

 • دکتر متخصص ارتوپدی در منزل جردن
 • پزشک متخصص ارتوپدی در منزل زعفرانیه
 • متخصص ارتوپدی در منزل کامرانیه
 • پزشک متخصص ارتوپدی در منزل فرمانیه
 • پزشک متخصص ارتوپدی در منزل تهران
 • متخصص ارتوپدی در منزل شیان
 • پزشک متخصص ارتوپدی در منزل قیطریه
 • پزشک متخصص ارتوپدی در منزل هروی
 • دکتر متخصص ارتوپدی در منزل آجودانیه
 • پزشک متخصص ارتوپدی در منزل پاسداران
 • دکتر متخصص ارتوپدی در منزل الهیه
 • پزشک متخصص ارتوپدی در منزل غرب تهران

 

در آخر…

در این نوشته در رابطه با پزشک متخصص ارتوپدی در منزل صحبت کردیم . مجموعه آرین طب که در حوزه اعزام پزشکان متخصص در زمینه های مختلف به منزل فعالیت دارد پزشک متخصص ارتوپد را نیز در صورت نیاز به منزل شما اعزام می‌کند و شما می‌توانید از این خدمات با قیمت مناسب استفاده کنید.

دنبال کردن آرین طب  در  رسانه ها:

حرفه نیوز

 

خدمات ما:

 

رزرو نوبت ویزیت پزشک متخصص ارتوپدی در منزل:

Loading...

درمان زخم پای دیابتی در منزل
زخم پای دیابتی یکی از مشکلات جدی و پررنگ در افراد مبتلا به دیابت است که اغلب ناشی از مشکلات
درمان میگرن در منزل
میگرن به عنوان یک بیماری نوروژنیک، اثرات گسترده‌ای بر زندگی روزمره افراد مبتلا دارد و یکی از شایع‌ترین عوامل محدود
بیماری‌های شایع سالمندان
با افزایش سن، بدن انسان دچار تغییرات طبیعی و غیرقابل اجتنابی می‌شود که می‌تواند منجر به بروز بیماری‌های مختلفی گردد.
درمان کاهش هوشیاری در منزل
کاهش هوشیاری وضعیتی است که در آن فرد توانایی خود را برای توجه، آگاهی و پاسخگویی به محیط اطراف از
پذیرش بیمار آی سی یو در منزل
پذیرش بیمار آی سی یو در منزل (Admission of ICU patients at home) به عنوان یک گزینه جایگزین برای بیمارانی
پرستاری از بیمار آلزایمری در منزل
بیماری آلزایمر، (Nursing Alzheimer's patient at home) یکی از چالش‌های بزرگ سلامتی در جوامع جهانی به شمار می‌رود که نه

مقالات مرتبط

ایدز

ایدز

ایدز ( AIDS ) یا سندرم نقص ایمنی اکتسابی توسط ویروس اچ آی وی ( HIV ) منتقل می‌ شود ، که با تضعیف سلول‌

بیشتر بخوانید »
کاپتوپریل

کاپتوپریل

کاپتوپریل (Captopril) یکی از داروهای مهم درمانی است که برای مدیریت فشار خون بالا (فشار خون ارتفاعی) و برخی از بیماری‌های قلبی-عروقی استفاده می‌شود. این

بیشتر بخوانید »

این مطلب را به اشتراک بگذارید

آخرین مقالات

درمان میگرن در منزل

درمان میگرن در منزل

میگرن به عنوان یک بیماری نوروژنیک، اثرات گسترده‌ای بر زندگی روزمره افراد مبتلا دارد و یکی از شایع‌ترین عوامل محدود کننده در انجام فعالیت‌های روزانه

بیشتر بخوانید »