خدمات رادیولوژی در منزل

برای رزرو نوبت خدمات رادیولوژی در منزل با شماره زیر تماس بگیرید.

خدمات رادیولوژی در منزل

رادیولوژی در منزل

رادیولوژی در منزل در موارد متعددی برای  بیمار توسط پزشک انجام می شود. انجام فرآیند تصویر برداری از بیمار در منزل باعث می شود که فرد علاوه بر این که در هزینه ها صرفه جویی نماید، با سرعت بیشتری فرد به نتیجه برسد و تصاویر رادیوگرافی در مدت زمان بسیار کوتاهی در اختیار او قرار گیرد. خدمات تصویر برداصص رادیولوژی خبره و کارشناسان متبحر آماده خدمت رسانی می باشد.

رادیولوژی یکی از چند روش تصویر برداری از بدن است .در واقع اولین روش تصویر برداری  از اعضای بدن است که در ان برای تشخیص و درمان بیماری و حالات غیرطبیعی در بدن از امواج و پرتوها استفاده می شود و که توسط بشر کشف شد در این روش از اشعه Xجهت تصویر برداری انجام میشود

یک سری بیماری‌ و شرایط  وجود دارند که می‌توان با تصویربرداری تشخیصی آن ها را تشخیص داد.از این بیماری ها می توان به کم خونی،بیماری آلزایمر و زوال عقل،آپاندیسیت،لخته شدن خون و بیماری شریان محیطی (PAD)،آرتروز و پوکی استخوان،تومورهای مغزی،ذات الریه و بیماری انسدادی مزمن ریوی (COPD)،انواع مختلفی از سرطان‌ها،سیروز کبدی، بیماری کبد چرب و فیبروز کبدی،سنگ کلیه و مثانه،بیماری کرون،سکته،نارسایی کلیه،کیست کلیه و..اشاره کرد.

 

مزایای رادیولوژی

 • تشخیص سریع بیماری‌ها : با گرفتن چند عکس رادیولوژی، پزشک می‌تواند بیماری فرد را تشخیص  بدهد و سریعاً اقدامات درمانی لازم را شروع کند.
 • تشخیص بیماری‌ها در کوتاه ترین زمان: پزشک در زمان کوتاه و با توجه به عکس‌های رادیولوژی و سایر آزمایش‌های بیمار، تصمیم می‌گیرد و تشخیص می دهد که بیمار نیاز به جراحی دارد یا خیر که این زمان کوتاه کاملاً به نفع بیمار است.
 • افزایش دقت: ارائه تصویری دقیق از چند نقطه بدن، اطلاعات زیادی را در خصوص عملکرد اندام‌های بدن در اختیار پزشک قرار می‌دهد و قدرت تصمیم‌گیری او را برای بهتر درمان کردن بیماری بالا می‌برد.
 • یکی از مهم‌ترین مزایای علم رادیولوژی، تشخیص و درمان دو علت مهم مرگ‌ومیر در دنیا، یعنی بیماری‌های قلبی و انواع سرطان‌ها می‌باشد.

 

آرین طب

 

برای مشاوره و درخواست خدمات پزشکی و پرستاری در منزل با کارشناسان آرین طب تماس بگیرید.

رزرو نوبت و هماهنگی: ۰۹۱۲۰۴۴۶۳۰۸
آرین طب ارائه ارائه‌دهنده انواع خدمات پزشکی از جمله پزشک متخصص در منزل (قلب، ریه، داخلی و…) و انواع خدمات پرستاری و تزریقات در منزل

 

انواع رادیولوژی

فلوئوروسکوپی یا فلوروسکوپی: نوعی تصویربرداری پزشکی است که حرکت یک قسمت از بدن با جزئیات در ان قابل مشاهده است. این روش تصویربرداری  جهت بررسی بسیاری از سیستم‌های بدن از جمله سیستم‌های اسکلتی، گوارشی، ادراری، تنفسی و تولید مثلی استفاده می شود. هم چنین برای بررسی  نواحی خاصی از بدن، از جمله استخوان‌ها، ماهیچه‌ها و مفاصل، و همچنین اندام‌های جامد مانند قلب، ریه یا کلیه‌ها استفاده می شود.

ماموگرافی

یک  روش تصویربرداری ساده از پستان است که برای تشخیص سرطان پستان از ان استفاده می شود. ماموگرافی  حتی می‌تواند سرطان پستان را ده سال قبل از آن که قابل لمس شود، شناسایی کند.

سی تی اسکن

سی تی اسکن ترکیبی از تصاویری است که توسط  اشعه X از زوایای مختلف گرفته شده است که از پردازش رایانه ای برای ایجاد تصاویر و یا برش های مقطعی از استخوان ها، رگ های خونی  و بافت های نرم درون بدن استفاده می کند. تصاویر سی تی اسکن اطلاعات مفصل تر و دقیق تری نسبت به اشعه ایکس فراهم می کند. 

سی تی اسکن کاربردهای بسیاری دارد و این روش به خصوص برای آزمایش و بررسی افرادی که دارای صدمات داخلی حاصل از تصادفات یا انواع تروما هستند بسیار مناسب است.

در این روش یک صفحه که شامل حس گر میباشد در  زیر عضو و ناحیه مورد نظر قرار میگیرد و اشعه تولیدی از عضو عبور میکند و به صفحه مورد نظر بر خورد میکند و این صفحه تمام اطلاعات عضو و ناحیه مورد نظر را دریافت میکند و با نمایش تصویر همان عضو جهت تشخیص پزشکی استفاده میشود .در گذشته دستگاه های رادیولوژی بزرگ و حجیم بودن و جابجایی آنها خیلی سخت بود و تنها داخل  بیمارستان این دستگاه ها جابجا میشدند و مریض هایی که توان انتقال به بخش رادیولوژی را نداشتن و با پیشرفت علم و تلاش  مهندسین دستگاه رادیولوژی پرتابل را ساخته شد  با این دستگاه  مریض هایی که توان انتقال به بخش رادیولوژی را ندارن دستگاه رادیولوژی پرتابل به اتاق مریض انتقال داده میشود و تصاویر مورد نظر را تهیه میکنند با پیشرفت علم دستگاه های رادیولوژی پرتابل در ابعاد کوچکتر و توان بالاتر ساخته شدن.

 

رادیولوژی پرتابل در منزل

مریض هایی که داخل منزل هستند و جابجا شدنشان به سختی و گاهی باعث آسیب بیشتر مریض میشوند. اخیرا با دستگاه های پرتابل قابل حمل این دستگاها به منزل مریض برده میشوند و تصاویر پزشکی مورد نظر تهیه میشوند و تمام سختی های مورد نظر که تحملشان برای مریض درد آور بود با رادیولوژی پرتابل در منزل  این مشکل بر طرف شده.

 

رادیولوژی در منزل

 

دستگاه های رادیولوژی پرتابل در خانه در ابعاد خیلی کوچیک ساخته میشوند و کارشناس رادیولوژی  با تجربه بالا همراه دستگاه به منزل مریض مراجعه کرده و تصاویر رادیولوژی مریض تهیه می شود . با دستگاه رادیولوژی پرتابل

از عضوهای بدن شما کف پا، مچ، ساق، زانو و ران پا، مفصل لگن، مچ و کف دست، ساعد، آرنج، بازو و شانه جهت برسی شکستگی رادیولوژی به عمل میاد.

از قفسه سینه جهت برسی آب آوردگی ریه، عفونت و شکستی دنده ها و… نیز رادیولوژی گرفته می شود.

دستگاه رادیولوژی پرتابل در منزل توان بالایی داشته و بصورت دیجیتال تصاویر رادیولوژی را تهیه میکند.

با انجام رادیولوژی در منزل دیگر نیاز نیست که به مراکز رادیولوژی مراجعه کرده و ساعت ها معطل بمانید.

حضور متخصص رادیولوژی در منزل این امکان را برای مریض مهیا خواهد کرد تا از خیلی از هزینه‌هایی مادی و معنوی گذشته برای انجام خدمات درمانی معاف شوید. هنگامی که صحبت از سلامتی شخص و فرار کردن از بیماری می‌شود هرگز کیفیت کار را فدای هزینه نکنید. شما شایسته بهترین‌ها می‌باشید.در واقع رادیولوژی پرتابل در منزل بهترین گزینه است هم از جهت اینکه مریض اسیب کمتری میبیند و هم در وقت شما صرف جویی میشود.

 

رادیولوژی در منزل تهران:
 • رادیولوژی در منزل غرب تهران
 • رادیولوژی در منزل کامرانیه
 • رادیولوژی در منزل فرمانیه
 • رادیولوژی در منزل شمال تهران
 • رادیولوژی در منزل قیطریه
 • رادیولوژی در منزل زعفرانیه
 • رادیولوژی در منزل پاسداران
 • رادیولوژی در منزل الهیه
 • رادیولوژی در منزل جردن

 


 

گروه خدمات درمانی آرین طب با بهره گیری از دستگاه های فلوروسکوپی و رادیولوژی کاملا دیجیتال با فلت پنل دتکتود و نیز دستگاه پرتابل رادیوگرافی های ساده و تخصصی ( رنگی ) را با حداقل دوز اشعه و با کیفیت بیشتر به صورت دیجیتال فراهم میکند. بررسی های اختصاصی از معده و مری ، روده ی باریک، کلیه و مجاری ادراری و مثانه روده‌ی بزرگ، رحم و لوله های رحمی و تخمدان ،پیشابراه، میلوگرافی، آرتروگرافی، نفرستوگرافی، یورتر و گرافی، تحت هدایت فلوروسکوپی دیجیتال از جمله روش های اختصاصی می باشد که توسط گروه خدمات درمانی آرین طب انجام می شود.

 

دنبال کردن آرین طب در رسانه ها:

دکتر عتیقی

 

رزرو رادیولوژی در منزل:

Loading...

دلیریوم یا روان آشفتگی ( Delirium ) بیماری که باعث اختلال در اعمال شناختی و عدم هوشیاری می شود .
پنوموتوراکس ( pneumothorax ) به معنای حضور هوای آزاد در داخل فضای پلور ( جنب ) می گویند . پلور
مننژیت ( Meningitis ) یا عفونت و التهاب ناحیه مننژ که پرده های محافظتی مغز است یکی از خطرناک ترین
دیگوکسین
دیگوکسین (Digoxin) یک داروی مهم درمانی است که به عنوان یک گلیکوزید قلبی شناخته می‌شود. این دارو از گیاه دیجیتالیس
متخصص رادیولوژی در منزل امروزه با رشد و ترقی علم و ابزار مختلف پزشکی نه فقط مشاهده کردن داخل بافتها
سونوگرافی در منزل تهران
سونوگرافی در منزل برای همه ما پیش آمده است که برای امور پزشکی خود نیازمند مراجعه به بیمارستان و انجام

مقالات مرتبط

جوانسازی پوست دست

جوانسازی پوست دست

بدون شک، دست‌ها (hand skin rejuvenation) در انجام بیشتر کارهای روزانه ما نقش اساسی دارند. پوست دستان نیز به همان اندازه که صورت، تحت‌تأثیر عوامل

بیشتر بخوانید »

این مطلب را به اشتراک بگذارید

آخرین مقالات

درمان نقرس

درمان نقرس در منزل

نقرس یکی از بیماری‌های مفصلی است که می‌تواند به شدت زندگی فرد مبتلا را تحت تاثیر قرار دهد و سبب آزار و اذیت شود. بیماری‌های

بیشتر بخوانید »