مراقبت از کودک در منزل

مراقبت از کودک در منزل

پرستار کودک (nanny) فردی است که در انجام امور شخصی، امور روزانه منزل و آموزش در منزل مهارت و تخصص دارد و اغلب از کودک در غیاب یا حضور خانواده در منزل مراقبت می کند.اگر شما یک خانواده شاغل هستید و برای ساعات مشخص از روز نیاز به پرستار کودک در منزل دارید، اگر به صورت شبانه روزی برای فرزند خود نیاز به مراقب دارید، اگر کودک شما دارای استرس، اضطراب، شب ادراری و … است و نیاز به مشاور یا پرستار کودک در منزل دارید ما در تمامی ساعات شبانه روز برای رفع نگرانی و برآورده کردن خواسته شما آماده هستیم.

اکثر پدر و مادرهایی که هر دو شاغل هستند همیشه این دغدغه را دارند که نگهداری فرزند خودشان را به دست چه کسی بسپارند که همانند یک فرشته مهربان در کنار کودک باشد و علاوه بر اینکه وظیفه نگهداری و مراقبت از آن را انجام می دهند بلکه بتواند کودک را با مهارت ها و دانش های جدیدی آشنا کند.

به دلیل اینکه دوران کودکی یکی از حساس ترین دوران زندگی است و نیازهای عاطفی و احساسی دارد باید والدین در انتخاب پرستار کودک دقت ویژه ای نمایند. قطعا پیدا کردن یک پرستار مهربان که بتواند در منزل شما از کودک تان نگهداری و مراقبت کند کار دشواری است اما خوشبختانه یکی از خدمات بی نظیری که توسط آرین طب ارائه می شود مراقبت از کودک در منزل به واسطه پرستار است.

پرستار کودک که شما برای مراقبت از فرزندانتان در منزل استخدام می کنید وظایف متعددی دارد و البته این وظایف و مسئولیت ها با توجه به سن فرزند شما متفاوت هستند. مثلاً یک نوزاد چند ماه نسبت به فرد ده ساله نیازهای متفاوتی دارد اما در هر صورت مراقبت و نگهداری ، استحمام و رسیدگی به نظافت شخصی، بازی کردن و پر کردن اوقات فراغت از وظایف وی به شمار می‌رود اما گاهی در قرارداد قید شده که انجام امور خانه و خدمتکاری در منزل هم برعهده پرستار است که باید طبق قرارداد وظیفه مشخص شده توسط پرستار به صورت دقیق انجام شود.

ثبت درخواست مراقبت از سالمند در منزل:

بارگذاری...

X