خدمات پزشکی در منزل

مشاوره رایگان

برای دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان مرکز مشاوره و ارائه خدمات پزشکی و پرستاری در منزل آرین طب تماس حاصل فرمایید

شماره تماس: 09121153344
بارگذاری...

خدمات پزشکی در منزل

خدمات پزشکی در منزل برای آن دسته از افرادی انجام می شود که به هر دلیلی می خواهند در زمان و هزینه ها صرفه جویی کنند و خدمات مختلفی نظیر فیزیوتراپی در منزل، ویزیت پزشک متخصص و پزشک عمومی، تزریقات و پانسمان و….را در منزل دریافت نمایند.

این خدمت مزیت های بسیار زیادی داشته و می تواند منجر به افزایش میزان کیفیت زندگی بیمار نیز شود. فرض کنید برای انجام یک تزریق سرنگ یا آمپول بیمار مجبور باشد هر هفته یا حتی هر روز به مراکز درمانی مراجعه کند قطعا این شرایط خیلی سریع بیمار را خسته می‌کند و روحیه امیدواری او را به ناامیدی تبدیل خواهد کرد، اما اگر شرایطی فراهم شود که در کنار انجام خدمات پزشکی بلکه راحتی بیمار هم در نظر گرفته شود حتماً وضعیت مناسبی در زندگی بیمار پدید می آورد مثل خدمات پرستاری در منزل.

یکی دیگر از مزیت های منحصر به فردی که استفاده دارد علاوه بر صرفه جویی در زمان و هزینه ها بلکه احساس راحتی بیشتری را به وجود می آورد. زمانی که فرد بیماری در خانواده وجود داشته باشد دغدغه های متفاوتی مثل منتظر ماندن در صف های طولانی بیمارستان ها یا مراکز درمانی به وجود می آید اما با استفاده از خدمات پزشکی در منزل کافیست تا رسیدن پزشک متخصص به منزل بیمار به استراحت بپردازد و به راحتی خدماتی را که قرار است در بیمارستانها و مراکز درمانی دریافت کند در محیط راحت و آرامش بخش خانواده در اختیار داشته باشد.

 قطعاً انجام معاینه توسط پزشک متخصص در اتاق خودتان یا انجام آزمایش و استفاده از تجهیزات پزشکی در محیط خانه علاوه بر اینکه میتواند تاثیر مثبتی در روند درمانی بیمار داشته باشد بلکه به افزایش میزان کیفیت خدمات دریافتی و همچنین افزایش تمرکز پزشک و پرستار نیز کمک می کند.

X